İşyerleri ve ofislerinizin güvenliğini sağlamak için uzman personellerimiz tarafından kurulacak olan erken uyarı sistemleri ile, güvenlik ihlallerinden erken haberiniz olur. İşyerleri ve ofislerinize tesis edilecek alarm sistemleri ile, güvenlik riskleriniz en asgari seviyeye indirilebilir. Alarm sistemlerinin caydırıcılığı sayesinde olumsuz durumlar en etkin şekilde bertaraf edilir . Alarm Sistemleri sizleri, hırsızlığa, yangına, gaz kaçağına, su baskınına karşı korur. Ayrıca alarm sistemleri ile, acil sağlık ve panik durumlarında ihtiyacınız olan yardımı size bildirir.

DESİ ALARM SİSTEMLERİ NE İŞE YARAR

Alarm sistemleri, işyeriniz ve ofisinizde meydana gelen tehlikeli olayları algılar ve sistemi aktif hale getirerek ihlali ortadan kaldıracak şekilde sirenler çalmaya başlar. Alarm sistemi aynı zamanda algıladığı olayları acil bir şekilde izleme merkezine gönderir. İzleme merkezinde bulunan operatör durumu analiz eder, sizi ve yetkilileri  bilgilendirerek olaylara erken müdahale edilmesini sağlar.

Alarm sistemleri aynı zamanda, uzun süreli elektrik kesintileri ile belirlenen saatler dışında işyerinize ve ofisinize yapılan giriş çıkışları da size bildirir.

İşyerleri ve Ofislerinize tesis edeceğimiz alarm sistemlerinde kullanılan kesintisiz güç kaynağı sayesinde, sistem enerjisi kesilse bile, çalışmaya devam edecektir.

ALARM SİSTEMİ FİYATLARI

Alarm sistemi fiyatları, kullanılacak ürünlere göre değişkenlik gösterdiğinden sabit bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. Alarm sistem fiyatları için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eksperimiz işyeriniz ve ofisiniz için ücretsiz olarak keşif yapar ve fiyat teklifini sizlere bildiririz.

Güvenlik Kamera sistemini Cep Telefonundan İzleme

Günümüz teknolojisi ile artık güvenlik kameralarını cep telefonundan izlemek mümkün hale gelmiştir.

Günümüzde bir çok kullanıcı, cep telefonundan güvenlik kamerası izleyebilmek için, cep telefonu güvenlik kamerası izleme, güvenlik kamerası izleme programı,telefondan kamera izleme programı, internetten güvenlik kamerası izleme programı gibi aramalar gerçekleştirmektedir.

Cep telefonlarınız ister android, ister ios, isterse windows işletim sistemine sahip olsun, güncel uygulamalar ile güvenlik kameralarını cep telefonundan izleyebilirsiniz. Güvenlik kameralarını cep telefonundan izleyebilmek için, kamera ayarlarınızın yapılması ve cep telefonunuza kurulacak programla senkronize hale getirilmesi gerekmektedir.

Desi olarak, deneyimli personellerimiz tarafından, güvenlik kamera sistemleriniz, cep telefonunuzdan izlenebilecek şekilde ayarlanabilir ve gerekli tüm kurulumlar gerçekleştirilir.

Güvenlik kameralarınızı izleyebilmek için cep telefonlarınıza kurulabilecek bir çok program bulunmaktadır.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü