belirsiz gibi gördüğümüz gibi görünüyor olsa da yaz geliyor, ama tatil bizi bekliyor. hazırlıklar Kalkış günü yaklaşırken evet, biz çok mutluyuz ve biz bu egzotik hedef için o uçakla gitmek için için sabırsızlanıyoruz, ama ev için endişe ediyoruz biraz’. Eğer hırsız, komşuları korkar ya herşey yolunda ise sadece kontrol etmek istiyorsanız, sizin için hiçbir düşünceleri için akıllı bağlantı Desi ev alarmı seçtiniz.

Desi Ev Alarm ve Güvenlik Kamerası . App ile haklı bir dinlenme keyfini, akıllı telefonunuzdan doğrudan her şeyi kontrol altına tutabilirsiniz. davetsiz misafir, onun ellerinde OLED TV ile zaten olduğunda ek bileşeni geleneksel sistemlerin aksine, gerçekleşmeden önce Bir saldırı önleyebilir. Aslında, sensör titreşim farklı türleri arasında tanıyabilen – camına, örneğin bir manyetik, kapı veya güçlü bir vuruş – İlk alarm veren gerçek bir tehdit temsil edebilir.

Pendik Desi Alarm Güvenlik

Sistem otomatik olarak tüm eşleştirilmiş akıllı bir uyarı gönderir. Daha sonra, komşuları rahatsız Hayır yanlış alarm. İsteğe bağlı kamera oturum ve neler olup bittiğini görmek için herhangi bir zamanda izin verir de bulunmaktadır. Hatta kızılötesi ışınları ile geceleri HD geniş açılı görünümü, ve Sihirli Yakınlaştırma her detay konut kontrol edebilirsiniz. Kamera hareketi tespit ederse bildirim cihazına bağlı akıllı telefonlar gönderilir. Ve güç kesintisi durumunda, sistem dahili yedekleme piller için bir kaç saat sayesinde çalışmaya devam edecektir. oda görüntüleri tehdit durumunda kaydediliyor ile, şimdiki kesinti yoluyla bir saat devam eder. Kurulum için iki güç çıkışları ve Wi-Fi gerekir. Bu teknik bir ne de duvarcılık işi de değildir. maliyeti 299 euro ve paketleme dahildir: 110 dB siren bağlantılar kol ve otomatik alarm silahsızlandırılması kapı ve pencereler ve rozeti sistem bileşenlerini, dijital sensörünü bağlamak için. maliyetler düşüktür

Akıllı Ev Güvenlik Seti pencere ve kapılar için bir Bağlı  siren ile bir kamera ve bir sensör: akıllı kiti ev güvenliği otomatize etmek için dört temel cihazlar içeren, tüm akıllı telefon ve tabletten kontrollü . Bağlı Ev Hub sistemin kalbi varolan yönlendiriciye bağlı ve herhangi mydlink Ev cihazı destekler. Bu cihazlar saldırı durumunda simbiyoz eylemde ve akıllı telefonunuza doğrudan bildirimleri göndermek, birbirleri ile etkileşime girebilir. Sensör otomatik kapı ve pencerelerin açılmasını uyarır ve aynı zamanda kasa ile kullanılabilir. Ayrıca siren çalması için ayarlanabilir. HD kamera monitör her zaman gündüz veya gece evde neler olup bittiğini izlemek ve sızma durumunda çerçevenin ekran yakalamak için kullanılır. Hatta 5 metre görünürlük gece kadar devam edildi. Buna ek olarak, bu yıl HomeKit ile uyumlu ve Siri ile kontrol yeni bir kablosuz video kamera geliyor. DCH-107KT kiti 249,99 Euro.

Verisure Akıllı Alarm . Onun özelliği aktif h24 iç operasyon merkezine doğrudan bağlantıdır. Buna ek olarak, My Verisure sadece yenilenmiş ve bir alarm tetiklendiğinde bildirim almak isteyip verir olmuştur uygulaması, güç kesildiğinde ya da bir kopukluk meydana gelir. kameralar tarafından yapılan Hatta kayıtları. Alarm sistemi 3G iletişim şifrelenir ve kurcalamaya sağlamak için GSM teknolojisi inşa edilmiştir. Operasyon Merkezi hırsızlar telefon hattı kesti bile alarm sinyallerini alır. elemanları arasında, konuşur ve titreşim ve şok, yüksek güçlü bir siren, önemli bir oyuncu ve tespit panik tuşu ve renk kamera ve flaş iki hareket sensörleri, kapı ve pencereler için bir darbe algılayıcı ile dinler paneli vardır erişim kontrolü için altı akıllı tuşlar, verimli bir alarm sistemi varlığından hırsızlar uyarmak için işaretler verir.

Akıllı Ev Güvenlik Sistemi Beyaz ya da siyah, bu alarm sistemi Gece Görüş telefonundan ‘canlı’ evini kontrol etmek için hem de kullanılabilir ile 180 derecede 1.3 megapiksel entegre kamera, kayıt etmektir. Ses ve hareket algılama sensörleri, ısı, ışık ve nem ha. Kullanımı ve yapılandırmak kolaydır. bağlantısı sayesinde kapı ve pencereler için priz ve akıllı sensörler gibi diğer aksesuarları kontrol etmek için bir merkez olarak hareket edebilir. Eğer bir köpek ya da evin etrafında yalnız dolaşırken aynı zamanda çift kanal ses ofis sayesinde selamlayacak bir kedi var. Piper nv bile elektrik kesintileri de, sürekli bağlantı sağlar ve en doğru video kayıt seçenekleri sunar yedek pil var. Evde, uzak ya da tatile: Üç mod arasından seçim yaparak korunacak Ayrıca, seçebilirsiniz.

Desi ye Hoşgeldin . Bu bir 1080p çözünürlükte video yakalama yeteneğine kapalı güvenlik kamerası ve en ilginç özelliği yüz tanıma olduğunu. Bir hafta – – Bir eğitim döneminden sonra oda yüzünüzü ve sizinle yaşayan birinin kabul eder. Yani, kayıtlı olmayan kişi durumunda bir uyarı gönderir. App girer ve çocuklarınız veya yaşlı anne eve olduğunuzda çatı, örneğin, uyarı olabilir bırakır kim izleyebilir. LED göstergesi ile birlikte 130 ° panoramik ve gece görüş ile oda, bildirimleri göndermek ve yangın alarmları, güvenlik veya siren algıladığında video kaydı. arşivleme için, SD karta ek olarak, Dropbox üzerinde kişisel FTP sunucusu ve depolama kullanabilirsiniz. Ayrı, sen ya da giriş kapılarında etiketleri, bu kapı ve pencerelerin konumlandırır ise, hareket, titreşim algılayan sensörler satın alabilirsiniz – kameradan 80 m kadar – açtıkları zaman size bir bildirim. etiketler su geçirmez, bu nedenle titreşimleri algılar çünkü bir saldırı oluşur bile önce onlar hem içinde hem de dışında ve uyarı olabilir

en güvenli ve en kolay yolu evinizi ve ailenizi korumak 

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

 

Menü