Oto Alarm Sistemleri

bir mahallede yaşıyor olmanız veya şehirde komşunuza güvenmemeniz durumunda, arabanıza bir alarm sistemi takılıyorsa, rahatsız edici endişe ve iyi bir uyku arasındaki fark anlamına gele bilir. Birçok üretici artık akıllı telefon entegrasyonu için ek bileşenler sunuyor, ancak temel düzeyde bile olsa, bu sistemler gün geçtikçe daha kullanıcı dostu hale geliyor. Bu alarmları bir evde kurulum denemesinden ziyade bir profesyonel tarafından kurulması tavsiye ederiz, ancak hangisi seçerseniz seçin, burada aracınız ya da kamyonunuz da için satış sonrası alarmlar için en iyi seçimdir.Desi Oto Alarm,Oto Alarm,Araç Alarmı,Araç Hırsız Alarm,Araba Alarmı.

Diğer oto alarm şirketleri ekstra özellikleriyle övünmekle meşgulken, desi Alarm’daki insanlar çok gerekli fiyata tüm temel unsurları vermeye odaklanırlar.  alarm sisteminin aynı yüksek alarm, anahtarsız giriş ve çift kademeli darbe sensörünü fiyatın bir kısmında sunar. Uzaktan başlatmanın gerçekten de sahip olmaması gereken daha sıcak bir iklimde yaşıyorsanız, bu bütçeye uygun seçenek sadece numarayı yapabilir.

basit bir araba alarm sistemi için başka bir ucuz girişi bize vermek için bu birimi anahtarsız kilitleme ve kilit açma,  deaktivasyonu ve aynı zamanda ikinci en pahalı teklifimizin yarı fiyatından daha düşük bir maliyetle gövde bırakma işlevi sunar. Ucuza alarm yüklemeyi denemek isteyen alarm için adam için neden bir şans vermiyorsun?

En iyi güvenlik özelliği, hatasız başlatıcı sistemidir. Bu, hırsızların arabanızı çalmasını imkansız hale getirir. Diğer bir deyişle, yolculuğunuzla çıkmak isterlerse, anahtarlarınıza ya da bir çekici kamyona ihtiyaç duyarlar. Bu fiyattaki bir diğer büyük özellik, küçük çarpmalarla aracınıza önemli bir hareket arasında ayrım yapabileceğiniz darbe sensörüdür. Yani, bir sincap arabanızdan geçerken, alarm sadece bir uyarı verir, ancak hırsız kapıyı açarsa veya bir pencereyi kırıyorsa, 110 dB alarmı çalar. Uzaktan kumanda, mükemmel aralığına sahiptir. Ancak, sadece tek yönlüdür, bu yüzden alarm sizi uzaktan kumanda etmiyor. Sadece alarmı duyarsanız alarmın kesildiğini bilirsiniz. güvenlik sistemi, uzaktan çalıştırma ve akıllı telefon entegrasyonu gibi kolaylık özelliklerine sahip olmasa da, anahtarsız giriş ve bagaj bırakma özelliğine sahip. Bu özellikler, çağdaş araçlarda oldukça yaygındır, ancak daha eski bir araca modern kolaylık eklemek için mükemmel bir yoldur.

, ,
Önceki yazı
İp Kamera Hd İp Kamera
Sonraki yazı
Apartman Kamera Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü