Kaçak motosiklet ve genel olarak iki tekerlek günümüzde çok yaygın hale edilir. İki 100.000’in üzerinde tekerlekler her yıl çalınıyor. Bir alarm motosiklet bir yatırım certe, ama hırsızlığına karşı savaşmak için etkin ve verimli bir sistemdir.

2 tekerlek için alarmlar geniş bir seçim var bu yüzden güvenlik olduğu için, seçim zordur motosiklet . Bu nedenle farklı sistemler ayırt gerekir: Basit veya karmaşık alarmı alarmı.

Motosiklet alarmları

Bir alarm motosiklet herhangi bir alarm olarak, merkezi ve dedektör oluşmaktadır. modeline bağlı olarak ayrıca bir siren ve bir uzaktan kumanda bulunuyor. İşte 2 tekerlek için alarmlar bulunur farklı seçenekler:

Hareket sensörü: prowlers mücadeleyi yardımcı olur.

Anti başlangıç (devre kesici) yetkisiz bir kişi tarafından motosiklet çalışmasını önler.

Şok Sensör: üzerinde titreşim veya darbe algılar
bisiklet .

Kupa devresi ve uzak coğrafi konum belirleme (Anti bisiklet kriko): bisiklet kriko, sen uzaktan kumanda aracılığıyla uzaktan motoru kesebilir. Bisiklet Kriko biz çalmaya çalışıyor demektir terimdir bisiklet sürerken veya sadece bunu başlattığınızda.

üst seviye modellerde, bazı aktive olduğunda, herhangi hareketin SMS yoluyla sahibini önler araç park özelliği ile donatılmıştır bisiklet .

Alarmın kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için, olmalıdır:

SRA Yetkili.

NF sertifikalı.

GPS plotter

GPS chartplotters gerçek zamanlı coğrafi konum için izin motosiklet , scooter,
dörtlü Onlar da uzaktan kumandalı araç nötralize etmek ve çalınması durumunda SMS ile sizi uyarmak izin ….

Kilitler ve GPS eşzamanlı çizici.

SMS ile Uzaktan motor durur.

Uzaktan etkinleştirme / SMS ile devre dışı bırakma.

GPS izleme etiketi (hareket, hareket …).

Gerçek zamanlı olarak GPS araç konumu.

telefonla veya altındaki tüm bu vardır.

onun GPS koordinatlarını gönderebilir çizici için, geçerli bir SIM kart ile takılmalıdır. Bir cep telefonunun SIM kartı kullanmak mümkündür. Bu sadece bir abonelik SMS gönderebilir ihtiyacı (veya ön ödemeli kart). İzleyici bir telefon terminalinin olarak hareket eder.

Menü