İstanbul’da yaşanan hırsızlık olayı ev sahiplerini ve işyeri sahiplerini şoke etti. Bankacı olan çift 15 aylık kızlarının bakıcısı için evlerine güvenlik kamerası taktırdı. Ama o kamera gerilim filmi gibi yaşanan hırsızlık olayını görüntüledi.

Ev sahipleri derin uykuydayken iki hırsız eve girdi.  (Ev sahibi) o gece salondaki kanepede uyuyordu. Hırsızlar önce salona geldi. Ev sahibi hemen yanı başındaki hırsızı fark etmedi. İkinci hırsız kapı girişindeki çantayı aldı. İçinde para ve zinet eşyası vardı. Çantayı kapının dışına koydu. Sonra tekrar içeri girdi. Evdeki kamerayı gören hırsız aldırış etmedi. Gerilim evin koridorunda devam etti.

Kabul edelim ilginç bir ülkeyiz Ülkemizde hırsızlık olayları da doğal olarak Amerikan filmlerindeki gibi planlı, programlı, büyük vurgunlu değil daha ilginç gerçekleşiyor. İşte yerel haber sitelerinden duydugumuz derlediğimiz acayip hırsızlık vakaları bulunmaktadır.

STANBUL alarm 300x142 - Metrokent istanbul Desi Alarm ile güvende

İstanbul desi alarm ile güvende olmasının  sebebi türk malı kaliteli bir alarm sistemidir istanbulluların çoğu desi alarmdan memnun kalıyor desi nin hem ekonomik alarmı bulunmakta hem profosyonel alarmı bulunmaktadır istanbul bayrampaşa da üretimi yapılan desi metrokentten dağılımı yapılmaktadır istanbul nufus olarak kalabalık bir şehirdir şehrin kalabalık olaması binbir çeşit insanların bulunması ekonomi olarak farklılıklar hırsızlık olaylarını daha da çoğaltıyor ahlak dışı olan hırsızlık dur diye bilen bir alarm sistemi var oda Desi Alarm güvenlik

STANBUL ALARM2 300x143 - Metrokent istanbul Desi Alarm ile güvende

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.