METAL LİNE PLUS+ HS102 WTKS

8 kablolu ve 32 kablosuz alan kapasitesi ve 7 dbi güçlendirici anten donanımına sahip olan Desi Metal Line Plus+ Alarm Sistemi alarm paneline uzaktan erişim, şifre ya da kumanda ile kontrol imkanı, S.O.S butonu ile panik alarmı gönderebilme ve alarm anında 6 numara arama özellikleriyle EV ve İŞ YERİ için profesyonel alarm sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayan ve DESİ teknik ekiplerince montajı yapılan ürün grubudur.

Güvenlik danışmanlarımız tarafından yapılan ücretsiz keşif sonrasında mekanın risk durumu ve ihtiyaçlarına göre standart paket içeriği harici tuş takımı, dış alan sireni, hareket dedektörü, manyetik kontak, su baskını ve nem dedektörü, ısı dedektörü, cam kırılma dedektörü, kasa darbe dedektörü gibi ek ürünler ile güvenlik tedbirlerinizi arttırabilirsiniz.

hirsiz1

 

 

  • 1 Ad. Metal Line Plus+ Alarm Paneli   (Dahili sireni, akü ve tuş takımı olan metal merkez ünite.)
  • 1 Ad. Beyaz Anten   (7 DBI Güçlendirici anten.)
  • 1 Ad. Manyetik Kontak   (Kapı ve pencereler için.)
  • 1 Ad. Hareket Dedektörü   ( Isı ve harekete duyarlı sensör.)
  • 1 Ad. Işıklı ve Sesli Harici Siren   (114 dB’e varan yükses ses şiddeti.)
  • 1 Ad. Telefon Arama Modülü   (Sesli telefon arama ya da Alarm İzleme Merkezi hizmeti.)
  • 2 Ad. Uzaktan Kumanda   (Şifre kullanmadan alarmı kurmak ya da iptal etmek için.)
  • 1 Ad. S.O.S Buton   (Panik alarmı verebileceğiniz, pratik kullanımlı kablosuz buton.)

desi Metal Line Plus+  alarm sistemi ile evinize izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 110 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, önceden sisteme tanımlanmış olan 6 adet numara aranır. Alarm İzleme Hizmeti alıyorsanız, alarm durumunda gelen sinyaller Desi Alarm İzleme Merkezi’ne düşer ve sizi arayan çağrı merkezi temsilcisi teyidinizden sonra polisi arayarak, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.