kapi-alarmi

Kapı Alarmına Neden İhtiyacınız Var?

Desi Alarm

Hırsızlardan korunmak için alınacak bir dizi tedbirler içerisinde alarm ürünleri de liste başında yer alıyor. Çünkü alarm ürünleri sayesinde hırsızlık girişimlerinin ilk dakikadan itibaren önlenebilmesi mümkündür. Kamera sistemlerini bir şekilde aşan hırsızlar, alarm sistemlerinin panikletici siren ve haberleşme modüllerine yönelik henüz bir çözüm geliştirmiş değillerdir. Bu nedenle alarm sistemlerini üstün caydırıcılık özelliklerinden yararlanarak hırsızlardan korunabilirisiniz.

Kapılar en önemli unsur

Hırsızlık girişimlerinin birçoğu kapıdan gerçekleşiyor. Yapılan araştırmalara göre hırsızlık girişimlerinin yüzde 60’a yakını kapı, yüzde 30 kadarı da pencere ve yüzde 10’luk kısımları da diğerleri şeklinde gerçekleşiyor. Buradan çıkan sonuç bariz şekilde şudur: kapı alarmları hırsızlık girişimlerinden haberdar olmak için olmazsa olmaz cihazlar arasında yer alıyor. Özellikle ev için tercih edilen alarm sistemini ifade eden kapı temelli alarm sistemleri ailenizi ve sevdiklerinizi korumak için oldukça ideal bir üründür.

Kamera sistemleri yeterli değil mi?

Kullanılan kamera sistemlerinin mesai saatleri içerisinde önemli bir işlev görse de, mesai saatleri dışında ve özellikle geceleri yaşanan hırsızlık girişimlerinde caydırıcı olmadıkları bir gerçektir. Bu nedenle ekstra önlemlerin mutlaka alınması gerekiyor. Alarm sistemleri sirenleri ve haberleşme modülleri nedeniyle en çok tercih edilen tedbirlerden birisidir. Alarm sistemlerinin işyeri veya evinize takılmasından sonra hırsızlık girişimlerinin söz konusu olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.

Desi Alarm ürünleri, sahip oldukları özellikler bakımından ithal edilen ürünlere göre çok daha iyi performans sunuyor. Hem uygun fiyata alacağınız ürünler hem de servis hizmetlerinden çok daha nitelikli şekilde yararlanabileceğiniz ürünleri ifade ediyor. İthal edilen alarm ürünlerinde ise, servis hizmetlerinden yararlanma imkanınız oldukça geç veya hiçbir şekilde mümkün olmuyor. Yapmanız gereken şey; Desi Alarm uzmanlarını arayarak eviniz veya işyeriniz için en uygun alarmın seçilebilmesi için destek almak. Böylece bütçenize uygun bir alarma para ödemiş olursunuz.

Kablolu ve kablosuz şekilde ayrılan Desi Alarm ürünleri, estetik kaygıların olduğu ev veya modern ofisler için kablosuz modelleri öneriyor. Depo, dükkan ve büyük yerler için ise, kablolu modellerin kullanılması tavsiye ediliyor.

Özet
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
, ,
Önceki yazı
Güvenlik Sistemlerine Neden İhtiyacınız Var?
Sonraki yazı
Alarm Sistemi Akü Bakımı Değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü