20 yılı aşkın tecrübemiz ile Güvenlik ve Kamera Sitemleri konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen firmamız, ev ve iş yerleri açık ve kapalı alanlarda proje ve butik olarak hizmet vermektedir.

7/24 kayıt ve internet üzerinden erişim ile teknolojinin yenilikleri olan cep telefonundan izleme imkanını müşterilerimize sunarız.

DVR cihaz ve kayıt kartları ile anlık ve geriye dönük olarak kamera kayıtlarını da profesyonel cihazlara yapabilmekteyiz.

Farklı ihtiyaçlara her zaman farklı çözümler sunan firmamız satış sonrası anında müdehale hizmetiyle de farkını ortaya koymaktadır.

kamera-goruntusu-izleme

tür güvenlik kamera sistemi vardır İP, AHD, ANALOG (CCTV) bu 3 sistemde akıllı cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlardan internet aracılığı ile uzak izleme yapılabiliyor.

güvenlik kamera sistemi uzak izleme

İp, ahd ve analog güvenlik sistemlerinin özellikleri şöyledir;

İp kamera sistemi
İp tamamen network ağına katılarak çalışan bilgisayar tabanlı bir sistemdir. İp kameralar kayıt cihazına ihtiyaç duymadan da çalışabilen tek güvenlik kamera sistemi dir. İp kamera sistemleri hakkında daha fazla bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ahd kamera sistemi
ahd kamera

Ahd kamera sistemi CCTV alt yapısına ve İp alt yapısına uygun çalışan bir güvenlik kamera sistemidir, bu sistem HD görüntü kalitesine sahip ve ahd kayıt cihazına 3 tür kamerada bağlanılabiliyor. Ahd kamera sistemleri hakkında daha fazla bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Cctv analog kamera sistemleri
analog cctv sistemleri cctv bilinen en eski yapıdır, bu görüntü kayıt sisteminin görüntü kalitesi orta düzeyde genellik ile çalışanları denetlemek amacıyla saatkaçta geldi saat kaçta gitti gibi amaçları karşılamak için kullanılan bir güvenlik kamera sistemidir. Analog cctv kamera sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemleri zaman zaman kamera sistemleri hakkında bilgiye sahip olmayan kişilerin kafasında ? işaretleri bırakıyor.

Özellik ile ip kamera sistemini uzaktan cep telefonu ile izlenen güvelik kamera sistemi olduğu düşünülüyor, bu bilgi yanlıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.