kablosuz alarm sistemleri kablolu alarm sistemleri ile rekabet içinde olmalarına rağmen alarm pazarını domine evin ve en çok satan sistemlerdir. Kablosuz alarm sistemleri pek çok avantajı ve güvenilirlik gelişti var. Adından da anlaşılacağı gibi, kablosuz alarm hiçbir güç kablosu veya iletişim kurmak için tel ihtiyacı vardır. kontrol birimi arasındaki iletişim sensörleri radyo dalgaları ile gerçekleştirilir.

kablosuz alarm Faydaları

hiçbir özel bilgi gerektirdiğinden kablosuz alarm temel avantajı yüklemek kolaydır. kablosuz alarm tipik dahil olmak üzere komple set olarak satılmaktadır: merkez, dedektörler, manuel, piller, aksesuarlar … gerekmeyebilen profesyonel yükleyici kiralamak.

kurulum kolaylığı profesyonel gereksinimini ortadan kaldırır ve böylece önemli ölçüde nihai fiyatını düşürmek yani kablosuz alarm İkinci avantaj, ilk doğrudan ilişkilidir. Bu gerçek bir avantaj kablolu alarm kıyasla veya yükleme pahasına ekipmanın fiyatı eklenmesi gerekir olduğunu.

kablosuz alarm pil o tamamen bağımsız hale getirir ve bu nedenle evinizdeki bile uzatılmış kesintisi güvenliğini artırır ızgara, bağlanmak için gerekli değildir, işletilmektedir.

Çoğu kablosuz alarm sistemleri onlar kaldırmak veya taşımak ekleyebilir, modüler dedektörleri her zaman. Dolayısıyla bunu ihtiyaca göre başka bir odada çok kolay bir dedektör taşıyabilirsiniz.

Sen taşımak gününde alarm sistemini alabilirsiniz.

telin toplam eksikliği iç dekorasyonda sorunsuz entegrasyon sağlar ve böylece sahip evlat veya tüm duvar parçaları geçmesine kanalları önler …

Kablosuz alarm dezavantajları

Kablosuz alarm sisteminin ana dezavantajı düzenli alarm sistemini devre dışı kılacak bir güç kaybı gibi pilleri kontrol olmasıdır. Kablosuz alarm temel avantajı, bu nedenle ana dezavantajı dönüşebilir!

teknoloji daha güvenilir rağmen radyo dalgaları hala parazit nedeniyle bozulabilir. Bazı hırsızları alarm sistemini radyo dalgalarını karıştırmak ve etkisiz hale getirmek için cihazlar var.

Menü