desi alarm istanbul - İşletmenizin Özelleştirilmiş Güvenlik Çözümüne Neden İhtiyacı Var?

İşletmenizin Özelleştirilmiş Güvenlik Çözümüne Neden İhtiyacı Var?

Hiçbir iki işletme birbirine benzemez. Bir okul, bir şantiye ile tamamen farklı güvenlik ihtiyaçlarına sahip olacak. İşiniz için genel bir konvansiyonel raf alarm sistemi satın alarak, işinizi, varlıklarınızı ve çalışanlarınızı risk altına alıyorsunuz demektir. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilmiş bir çözümün bulunması, güvende kalmak için önemlidir.

işletmeniz ne kadar güvenli ?

siz işyerinizden gittikten sonra neler oluyor güvenlik sorunu varmı yokmu bilemezsiniz Desi alarm sizin yerinizi işletmenizi canı pahasına koruyor alarm sistemleri işletmenizde çaydırıcı özellik taşıdığı gibi kolluk kuvvetlerinede bağlı olabilen bir sistemdir 7 /24 takip edilebilir hırsızlık durumunda polis veya askeriyeye bildirebilir

Bir işletme veya kuruluma erişim kontrolü, kaliteli bir güvenlik sisteminin en önemli bileşenlerinden biridir.

Alana kimin girdiğini, erişimin nasıl kontrol edildiğini ve erişimi sağlamak için hangi teknolojinin veya ekipmanın kullanıldığını belirler. Erişim kontrol sistemi basit, böyle bir fob erişiminden biyometri kullanarak daha geniş ve daha sofistike bir güvenlik çözümüne kadar değişebilir

Şirketinizin en değerli fiziksel varlıklarını kilitlemeyi iki kez düşünmezsiniz. Ancak fikri mülkiyet haklarınız gibi varlıklara ne oldu? Veya değerli ofis ekipmanları ve PC iş istasyonları bile vandalizmden etkilenebilir mi?

Yönetilen bir erişim kontrol sistemi, geleneksel kilitli ve anahtarlı sistemlerin üstünde ve üzerinde ekstra bir koruma katmanı ekleyebilir ve işinizdeki kilit alanları korumak için çeşitli yetki seviyelerinin ek avantajına da sahip olabilir.

Yönetilen Erişim Sistemi , bizim uzman Merkezi İzleme İstasyonu operatörleri yardımıyla, senin personeli denetlemek güvenlik erişim düzeylerini yönetme ve çalışan tetiklemeli yanlış alarm azaltılması yararlanmak mümkün olacak.

İşinizi Korumak İçin En İyi 6 CCTV

e tür bir ticaret olursanız olun, entegre CCTV gözetim güvenlik sistemi, mülkünüzü, bina, bileşik, şantiye, büro, depo, okul, perakende mağaza veya kilise korumanın en iyi yollarından biridir.

Ses algılama, yönetilen erişim ve 24 saat doğrulanmış video izleme gibi güvenlik teknolojileri ile entegre olan modern bir kapalı devre televizyon (CCTV ) sistemine yatırım yapmak, sigorta primleri ve potansiyel kayıpları azaltarak size para ve zaman kazandırabilir.

CCTV kameralarını kullanmak aynı zamanda çalışanlarınızı ve müşterilerinizi dürüst ve güvenli tutmaya, suçu caydırmaya ve sizi bilgilendirmeye özen gösteren en iyi yollardan biridir.

Ancak, risklerinizi en aza indirgemek için CCTV sisteminizi konumlandırmak için en iyi yer nerededir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.