Günlük yaşamımızda hırsızlık olaylarına karşı artık insanların önlem almak istedikleri yöntem,iş yeri ev alarm sistemidir. Her ne kadar çelik kapı taktırmak insanlar için çözüm yolu gibi gözükse de hırsızlar için açılması kolay bir hal almıştır. Bu durumda burun buruna gelebileceğiniz davetsiz misafir, can güvenliğinizi bile tehlikeye atmaktadır.

Desi Alarm Yetkili Bir Güvenlik Satıcısıdır. Hırsızlık, kurcalama ve yangın, gaz sızıntıları, duman, taşkın, sıcaklık dalgalanmaları gibi çevresel tehditlerden geniş bir koruma yelpazesi sunan son teknoloji ekipman ve alarm sistemlerini kuruyoruz. Yeni alarm sistemleri kurabiliyoruz. işiniz için kullanmanız veya mevcut işlerinizi devralmanız ve hatta yükseltmeniz gerekir. Sisteminizi Desi® uzaktan servisleri ve Akıllı İzleme ile geliştirin. Günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanın. Desi alarm, akıllı telefonlardan ve bilgisayarlardan, aydınlatma ve otomasyonundan, gerçek zamanlı video görüntüleme ve video kliplerden otomatik olarak size e-posta ile alarmınıza uzaktan erişmenizi sağlar. İşinizi, ofisinizden, evinizden veya yolda kontrolünüz altında.

Alarm Sistemleri Kurulumu

Desi alarm  ile cepten  kurmak için kolaylaştırılmıştır . Kullanılması desi Toplam desi® akıllı telefon ya da iPad için hizmet ve ücretsiz uygulamalar size anlık bağlantının rahatlığını keyfini desi PLUS herhangi bir yerden Güvenlik özellikleri …. Durumunuzu kontrol edin veya işyerindeki alarmınızı ofisinizden, evinizden, arabanızdan veya yazlık alanınızdan kurun / devreden çıkarın. Alarm olaylarının veya belirli kullanıcı kodu aktivitelerinin anında e-posta veya metin bildirimleri alın. Akıllı telefonunuzda bir düğmeye basarak, hareket algılandığında bir kamera akışı yaşayın veya bir video klip alın.

Hırsızlık oranları son yıllarda ilerlerken kullandığınız çelik kapılarınıza işyeri ev alarmı taktırmak olası tehlike durumları engelleyecektir. işyeri alarmı mal kaybının veya yaşanacak herhangi bir tatsız durumun önüne geçebilmek için alınacak en güzel tedbirdir. Siz evdeyken veya dışarıdayken iş yerinizi koruma altına alabilecek en güvenilir yöntem ev işyeri alarm sistemi, takılması oldukça kolay bir sistemdir. Sadece hırsızlık olaylarına karşı değil yangın, gaz kaçağı gibi acil müdahale gerektiren durumlarda da iş yeri ev alarmı sistemiyle önlem almış olursunuz. Ev ya da iş yeri sahipleri dilerlerse hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı alarm sistemlerini aynı cihazda kullanabilirler.Her birisi için ayrı ayrı alarm kullanmalarına gerek yoktur. Güvenlik firmaları alarm sistemleri ile birlikte alarm izleme merkezi hizmetini de vermektedir. Bu yüzden iş yeri ev alarmı alıp taktırmanın sağladığı güvenlik bir sonraki noktada, anlaştığınız güvenlik firmasıyla daha güvenilir bir hal alır.

Menü