Türkiye de  birçok ibadet yeri resmi güvenlik ve güvenlik tedbirlerine sahip değildir. Göz önüne alınması gereken doğal güvenlik ve güvenlik riskleri vardır ve bazı bölgeler için düzgün bir şekilde değerlendirilmesi ve yönetilmesi gereken daha büyük risk seviyeleri vardır. Ancak genellikle güvenlik sistemi yok, güvenlik komitesi yok, ilk müdahale edenlerin hiçbir ortaklığı yok, eğitim yok ve acil durum planları yok.

camilerde hırsızlık olayları artış göstermiştir gündüz güvenlik kamera sistemleri ile ayakkabılarımıza özellikle korunmaktadır veya eşyalarımız gece ise cami içersindeki tablo halı elektronik eşyalar desi alarm ile güvende oluyor

Kamera sistemleri kullanıldıkları alanda sadece güvenlik sağlamaz aynı zamanda performans artırıcı özellikler de gösterir. Evler için kurulan güvenlik sistemleri maddi değere sahip eşyaların hırsızlara karşı korunmasının yanı sıra yabancı bakıcılar, yaşlı refakati veya çevre güvenliği için de avantajlar sağlamaktadır. Şirketimizin sunduğu hizmetler bulunamadığınız ortamlarda sizin gözünüz ve kulağınız olacaktır.

!!! Güvenlik Kameralarının Kullanım Alanları!!!

Globalleşen toplumlarda güvenlik her zaman için bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Zayıflayan insan ilişkileri teknolojiden alınacak destek ile mekânların güvenli hale gelmesini sağlayacaktır. İhtiyaç duyulan alanlara yerleştirilen kameralar, oluşturdukları doğal kalkan ile caydırıcı etkiler de göstermektedir. İş yerlerinde kullanılan sistemler performans artırıcı etkileri ile her türlü konunun kontrol altında tutulmasına destek vermektedir.

Ev güvenliği,
İşyeri güvenliği,
Kurumsal çözümler ve Network altyapı desteği ile her türlü ihtiyacınızda yanınızda olan şirketimiz verdiği kesintisiz hizmetler ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.
Mevcut yenilikçi teknolojileri kullanarak sağladığımız servisler, dinamik bir iş yapış anlayışı ile sürdürülmektedir. Güvenilir bir şekilde sunduğumuz çalışmalarımız şeffaf ve titiz bir süreçten geçirilerek neticelendirilmektedir. Kamera sistemlerinden destek alarak sevdiklerinizin ve değer verdiğiniz eşyaların güvenliklerini artırabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun güvenlik sistemlerini tercih ederken sadece maliyete odaklanmamanız ve verilen hizmetin her aşamasında deneyimli firmalardan destek almanız önerilmektedir. Güvenlik kamerası hizmetlerimiz yüz tanıma ve algılama, plaka analizi, kişi ve obje sayma alternatifleri ile zenginleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.