hirsizlara-kapi-actirmayin

Hırsızlardan Korunmak için Alarm Sistemleri

Desi Alarm

EVİNİZDE  İŞYERİNİZDE KORUNMAK İÇİN

Hırsızlıkla ilgili olaylar her geçen zaman biraz daha artıyor. Kolluk kuvvetlerinin yetersiz kaldığı alanlarda hırsızlık girişimlerinin daha fazla yaşandığını ifade edebiliriz. Şehirlerde mal kaybını önlemek için vatandaşların kendi güvenlik tedbirlerini de almaları lazımdır. Bu hususta ön plana çıkan tedbirler arasında kamera ve alarm sistemleri başı çekiyor.

Kamera sistemleri

Çok uzun zamandan beri güvenlik önlemleri arasında ön plana çıkan kamera sistemleri, hırsızların kendilerini saklayacak yöntemler geliştirmesi nedeniyle mesai saatleri dışında herhangi bir etkisi kalmadı. Sadece hırsızlık anının kayıt altına alınmasını sağlayan kamera sistemleri, hırsızların kar maskeleri takmaları nedeniyle kimlik tespitini de zor bir hale getiriyor. Dolayısıyla mesai saatleri dışında alternatif olarak kullanılması gereken alarm sistemlerine önemli bir ihtiyaç duyuluyor.

Alarm sistemleri geceleri gerçekleşen hırsızlık olaylarını engellenmesi için önemli bir çözüm sunuyor. Hırsızlık girişiminin ilk dakikalarından itibaren sirenlerin çalmaya başlamasıyla panikleşen hırsızların kaçması, hırsızlık emellerinin yarıda kalmasına neden oluyor. Alarm sistemlerinde yer alan haberleşme sistemleri de önemli bir caydırıcılık sağlıyor. Hırsızlıkla ilgili girişimlerin söz konusu olması durumunda ilgili kişilere bildirimler göndererek müdahale edilmesini sağlıyor.

Nasıl bir alarm sistemi?

Alarm sistemi almadan önce ev veya işyerinizde bir keşif hizmetinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece en doğru alarm sistemine sahip olarak fazla para ödemekten veya işlevsiz kalacak bir alarm sistemi kullanmaktan kurtulabilirsiniz. Desi Alarm, ücretsiz keşif ve alarm tavsiyeleri sunarak muhitiniz için en uygun alarm sistemlerine sahip olmanızı sağlıyor. Tamamen yerli olan alarm ürünleri; kablolu, kablosuz, çift sirenli ve haberleşme sistemine sahip olarak satışa sunuluyor. Ürünlerin farklılığına göre sözü geçen özellikler de değişebiliyor.

Desi Alarm, yerli üretim ve marka olduğu için servis hizmetleri de oldukça kaliteli bir şekilde veriliyor. İthal edilen ürünlerde servis hizmetlerinde yaşanan sıkıntıların hiçbiri, Desi Alarm’da söz konusu olmuyor. Bunun sebebi, servisle ilgili tüm operasyonlarında bizzat Desi Alarm bünyesinde yapılmasıdır. Kaliteli, uygun fiyatlı ve caydırıcı özelliklere sahip alarm sistemi alarak meskeni koruyun!

 

 

Özet
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
Önceki yazı
Gsm’li Alarm Sistemi Nedir? Neden Gereklidir?
Sonraki yazı
Ev Alarm Ürünleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü