Ev Alarm Sistemleri: Hırsızlık olaylarının evler başta olmak üzere her geçen gün arttığı günümüzde ev işyeri ayrımı yapmaksızın artık ev güvenlik sistemleri kullanımı zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde ev hırsız lığına karşı en etkili yöntem olan desi ev alarm sistemi seçiminde çokça seçenekler mevcuttur, fiyatları biri birinden çok farklı model ve markalar görülsede ev alarmı veya ev güvenliği denilince ilk sırayı desi malı olan türk alarm almaktadır. Kablolu ve kablosuz alternatifleri ile desi ev işyeri alarm ürünlerinden oluşan  ev güvenlik sistemi diğerlerinden daha güvenli ve daha ekonomiktir, çünkü; ev güvenlik sistemi diğerleri gibi sabit telefon hatlarına bağımlı olarak çalışan, sabote riski taşıyan alarmlar gibi değildir.

Sinyallerini sim kart üzerinden gönderen diğer adıyla sim kartlı alarm, sabote edilemiyor olması ile en güvenlisidir, bu nedenle gsm alarm sistemi olarak bilinen desi türk malı malı ürünlerinden oluştuğu için beraberinde en kalitelisidir. Banka kuyumcu gibi yerlerin geceleri soyulmuyor olmasının nedeni tesadüf değil, sadece gsm alarm sistemleri ile korunan yerlerden olmalarıdır, en güvenli si ve kaliteli si olan gsm alarm sistemi desi alarm artık evlerde yaygın olarak kullanılan ve % 100 müşteri memnuniyeti esasına göre ülkemizde geri iade garantisi ile satılan tek ev alarm markasıdır.

Üst kısımda eviniz için hazırlanmış ev güvenlik sistemi paketimizdeki ürünlere ilaveten, ücretsiz kurulum ve ücretsiz sim kart ile birlikte 1 yıl 7/24 ücretsiz abone lik avantajı dahil edilerek oluşturulmuş bir kampanya mızdır. Özellikle ev güvenlik sistemi seçiminde kablosuz ürünlerin çalışma frekansı çok önemlidir, çoğu kablosuz wireless ürünler insan sağlığını ciddi düzeyde tehdit eder durumdadırlar, bu nedenle kablosuz ev ürünleri 433 mhz mutlaka sağlık dostu frekansta çalışan ürünler olmalıdır.

Sektörümüzde ev alarmı, kapı alarmı vb. isimlerle satılan basit ucuz hırsız alarm sistemleri evinizde size ve ailenize karşı tek düşman konumundadırlar, bu tip sözde ev alarmları bilinen genel radyo frekansı ile yani eski çatı anten örneği gibi çalışırlar, takdir edilmelidirki bu tür alarm larda sinyal güçleri çok zayıf olur ve hemen hemen her türlü diğer kablosuz sinyallerden ürünlerden etkilenirler, kararlı ve istikrarlı çalışması beklenemeyeceği gibi sürekli alarm çalması ile size ve çevreye gereksiz yere aşırı rahatsızlık verirler, amatör bir hırsız bile küçücük bir jammerla bu gibi alarm ları off edebilir veya aynı marka model bir uzaktan kumanda ile sizin gibi bu alarmı devre dışı bırakabilir.

Evinizde kayda değer bir maddiyatınızın olmaması ucuz basit bir güvenlik sistemi kurdurabileceğiniz anlamına gelmemelidir, alarm sistemleri nin çoğunu tanıyan bilen hırsız lar bu zafiyetten mutlaka istifade etmek ve evinizi soymak isteyeceklerdir, böyle bir durumda hırsız ın ev içerisinde sizinle veya aile fertlerinden birisiyle karşı karşıya gelmesi halinde her iki tarafında kişisel saldırı ve savunma duyguları ortaya çıkacaktır, bu gibi öncesinde yaşanmış olaylarda hırsız ların üzerinde saldırı amaçlı taşıdığı silahlarını hiç düşünmeden kullandıkları bilinmektedir. İnsan her ne olumsuz olay yaşamışsa bunun nedeninin mutlaka tedbirsizlikten ve ihmalkarlıktan kaynaklandığı görülmüştür, bu doğrultuda bazı konularda bilinçli olarak riskler alınabilir fakat konu güvenlik se asla risk alınmamalıdır, maddi değerlerin güvenliğinden önce esas olan can ve canan ın güvenliğidir,

Bu nedenle evinizi koruyacak bir güvenlik sistemi aynı zamanda otomatikman sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği nide sağlayacağından son derece kaliteli ve güvenli olmalıdır.  ev güvenlik sistemi ikameleri arasında en kalitelisi ve en güvenlisidir, evinizdeki sabit telefon hattı yerine sinyallerini Turkcell sim kart üzerinden gönderen  haberleşme sabote riski yoktur, yabancı jammer sinyalleri gibi ev çevresindeki tüm farklı sinyalleri anında algılayabilme özelliği mevcuttur,  bir olay anında sinyal gönderme, haber verme hızı diğerlerine göre en az 10 kat daha hızlıdır, diğerleri 24 saatte yani günde 1 defa periyodik test sinyali gönderiyorken bunu günde 24 defa yani her saat yapmaktadır ve diğerleri her sinyal gönderdiğinde size telefon ücreti yazdırıyorken size böyle bir telefon maliyeti oluşturmamaktadır, elektrik kesintilerinde 7 amp aküsü sayesinde 48 saatten daha fazla süre etkilenmeyen  insan sağlığına dost yeni nesil 868 mhz kablosuz teknolojisine sahiptir.

Paket içeriğinde evin kapısı için verilen manyetik kontak la birlikte evin giriş ( hol,koridor ) bölümünün korunması amaçlı hareket sensörü bulunmaktadır. Çevreyi sesli olarak uyarması amaçlı pakette bulunan 120 desibel sesiyle ışıklı harici siren sabotaj korumalı ve kendinden şarjlı aküye sahiptir.  ucuzu ve basiti arayan tüketiciler için değil gerçek manada can ve mal güvenliğini ekonomik şekilde sağlamak isteyen kullanıcıların tercihidir, çünkü HAYAT GÜVENLİ İSE GÜZEL.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.