Güvenlik sistemleri için Desi alarmları

Desi Akıllı Alarm ev güvenliği ve işyerinizin güvenliğini sağlamak için yenilikçi ürün ve hizmetleri ve kalite sağlayan bir alarmdır. Günün 24 saati, haftanın 7 günü, yılın 365 günü Alarm Merkezi  en az 05 saniye içinde uyarı olarak bildirim yapar vebir yere teşebbüs edildiğinde hırsızlık, yangın veya acil bir durumlarda başka tür durumlarda nasıl davranacağını karar verir. 100 milyon olayla 2017 yılında Alarmı yönetilen, 2017 yılında daha az 60″ yönetilen alarm olaylarının% 95.

Desi Türkiye de her özelliğin riskleri, yer ve özelliklerini göz önünde bulundurarak her müşterinin özel ihtiyaçlarını analiz ederek alarm ve güvenlik sistemi dizayn edildikten sonra, kurulum, hızlı, temiz ve basit veya herhangi bir tür eserleri (tüm kablosuz bağlantı ile cihazlar gibi)

Güvenlik için desi alarmları 300x199 - Güvenliğiniz için Desi alarmları

ALARM KABLOSUZ

Alarm sistemi, GSM modülü teknolojisi inşa edilmiştir ve tüm sisteme daha fazla güvenlik ve kontrolü sağlamak için hizmet iletişim ve sabotaj şifreli veya kumandalı sağlayabilir Güvenlik, kablosuz bağlantı elektrik kesintileri veya olası davetsiz misafirlere karşı hattından uğrayabileceği hırsızlığı önlediğinden Alarm paneli hırsızlar telefon hattı kesse bile alarm gsm modülü sayesinde sinyalleri telefon ile bildirim yapar.

ALARM SİSTEMİNİN ELEMANLARI

Desi alarm merkezi paneli konuşma ie bildirm yapabilir  titreşim veya şok, yüksek güçlü bir iç sirenve dış siren, bir anahtar ve altı tuş takımları ile algılar panik düğmesi ve renkli kameraları ve flaşlı iki hareket sensörleri, kapı ve pencereler için tek  sensörü ile menyetik kontak  ile akıllı erişim kontrolü için, etkili bir alarm sistemi varlığından hırsızlar uyarmak için işaretler verir.

TEKNOLOJİK YENİLİK

Teknolojik yeniliklere ek olarak, profesyonellik ve bir gün sonra, onlar fazla güvenlik ve müşterilerimizin güvenliği için çalışmak, günlük profesyonellerden oluşan bir ekiple bize güvenebilirsiniz. Ayrıca alarm sistemleri diğer şirketlerden daha fazla ayıran özellik olarak sahip olduğu , ev veya iş yerinizi etkinleştirmek veya dünyanın herhangi bir yerinden Alarmı devre dışı bırakmak ve girdiğinde veya haraketler kimin kontrol etmenizi sağlar .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.