Fiyata Mı, Kaliteye Mi Bakacağız? Desi Alarm Fiyatları!

En temel ihtiyaçlarımızdan birisi de güvenlik… Bugün, dünden daha fazla güvenli bir hayata muhtacız. Güvenli bir hayatı kendimize sunmamız içinde hanelerimizde ve işyerlerimizde belli tedbirler almak durumundayız. Aksi durumda kazanan hep, kötüler oluyor. Kötü niyetli kişileri kazandırmamak ve onlar için suç işlemeyi kolay hale getirmemek için hem evlerimiz hem de işyerlerimiz için geliştirilen alarm sistemleri, DESİ şirketi tarafından yüksek standartlara göre tasarlanıyor.

Alarm sistemlerinde kalitenin önemi

Şehir hayatı geliştikçe, güvenlik sektörü de büyüyor. Çünkü emniyete duyulan ihtiyaç artıyor. Buna paralel olarak da birçok girişimci güvenlik ekipmanları işine girebiliyor. Sektörde ihtiyaç duyulan ekipmanları ucuza satarak para kazanma girişimi içerisinde bulunan firma veya kurumlar, ihtiyaç analizi yapmadan ithal ettikleri güvenlik sistemleriyle birçok müşteri için gereksiz veya amacına uygun olmayan sistemleri satışa sunuyor. Sonuç ise, doğru seçilmemiş ekipmanın sorun ve problem çıkarması. İstenilen verimi sunamaması, bununla beraber teknik servis çözümlerinde meydana gelen aksaklıklar…

DESİ bu yüzden var!

Uzun süredir güvenlik ekipmanları sektörü içerisinde milli duruşuyla önemli markalar arasına giren DESİ, ev ve işyerleri için tasarladığı ve geliştirdiği ürünleri ihtiyaçlara uygun olarak üretiyor. Yerel dağıtım altyapısından teknik servis ağına kadar her aşamasını kendi içerisinde barındıran şirket, yüksek mühendislikle ürettiği güvenlik ekipmanları Avrupa standartlarına uygunluğu ifade eden CE sertifikasına sahiptir. Bununla beraber firma tarafından üretilen tüm ürünler Telekomünikasyon onaylı tek yerli güvenlik ekipmanlarıdır.

DESİ tarafından imal edilen ürünler, kablolu veya kablosuz olarak da kullanılabiliyor. En iyi elektronik sistemle tasarlanan ürünler, hırsızlık olayları için caydırıcı özellikleriyle mükemmel bir performans sunuyor. DESİ alarm fiyatları, piyasada bulunan ithal ürünlere göre çok uygun olmakla birlikte, kalite açısından da ithal ürünlerin fevkindedir.

Yüksek fiyat kaliteli midir?

Bazı güvenlik ekipmanları ithal edildiği için yüksek fiyatlı olabilir. Yerli üretim alarm sistemleri ise, ithal edilen güvenlik sistemlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Dolar kurunun son zamanlarda daha da yükselmiş olması, ithal ürünlerin fiyatlarının daha da artmasına neden oldu. Pahalı ürün çok daha iyidir algısı ithal ürünleri tercih etme gibi bir yanlışa düşürebilir. DESİ alarm sistemleri, yerli mühendislerce ev ve işyerlerinin güvenlik ihtiyacını maksimum seviyede koruyacak şekilde tasarlanıyor.

DESİ ile 7/24 teknik desteğe de hızlıca ulaşabilir, ekipmanlarla ilgili yaşadığınız sıkıntıları çözmek için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. DESİ varsa, her şey güvende!

Önceki yazı
Alarm Korkutur Ve Korur!
Sonraki yazı
Desi Alarm Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü