Desi alarm firması, Türkiye’nin her noktasına uzanan satış noktalarıyla yerli alarm sistemlerini her eve ve dükkana ulaştırmaktadır. Eyüp ev ve işyeri alarm sistemleri için de Desi alarm firması eşsiz çözümleriyle hizmet veriyor. Birçok haneye ve dükkana sahip Eyüp ilçemizde hırsızlara karşı caydırıcı özelliğe sahip alarm sistemleri sayesinde dükkanlarınız güvende olacak.

Alarm sistemlerinin caydırıcı özelliği

Hırsızlar emellerine ulaşmak için en az engelle en çok kazancı sağlayacakları noktaları seçerler. Kendileri için en büyük engellerden birisi de alarm sistemleri ve kameralardır. Ancak son zamanlarda kameralı sistemlerin olduğu yer de hedefleri arasında oldu. Çünkü yüzlerini gizlemek suretiyle tanınmamak mümkündür. Alarm sistemleri içinse böyle bir şey söz konusu değildir. Bu nedenle hırsızlar için en büyük tehlike, alarm sistemleridir.

Herhangi bir hırsızlık anında, kamera sistemlerine alternatif olarak alarm yoksa, hırsızlığın başarıya ulaşması mümkün olabilir. Alarm sistemlerinin bulunduğu bir yerde ise hırsızlık girişimi esnasında yüksek desibel alarm devreye girer. Bundan sonra da mesaj sistemiyle dükkan sahibi sürekli uyarılır ve gerekirse polislere de mesaj gönderilir. Böylece hırsızlar daha ilk sesi duydukları an paniğe kapılarak hırsızlık için geldikleri yerden hızlıca uzaklaşırlar.

Desi alarm sistemleriyle tam koruma

Desi alarm firması ev ve işyerleri için mükemmel bir çözümdür. Yerli üretim sistemi, Avrupa standartlarında üretimin bir nişanı olan CE kalite sertifikasına sahiptir. Uygun fiyat avantajıyla sahip olacağınız Desi alarm sistemleri, montaj ve servis gibi tüm işlemlerini kendi kurduğu hizmet ağıyla sağlıyor. İthal edilen ürünlerdeki servis problemleriyle hiçbir şekilde karşılaşmadan Desi ev ve işyeri alarm sistemlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Desi alarm fiyatları yüksek mi?

Desi alarmın sağladığı ve sunduğu hizmet imkanları düşünüldüğünde uygun bir fiyat seviyesinden alarm sistemlerinin satışını yaptığını anlamak mümkündür. Bu bakımdan diğer markalarla kıyas edildiğinde çok daha iyi hizmet şartlarına ve ürün kalitesine sahip olduğu görülecektir. İthal edilmiş ürünlerden çok daha yüksek performansa sahip alarmlar geliştiren ve sunan Desi alarm, fiyatlarındaki avantajlarla da rakiplerinden bir adım daha öne geçmiştir.

Siz de ev ve işyerleriniz için caydırıcılığı yüksek alarm sistemlerine sahip olmak için Desi alarm ile tanışın. Pişman olmadan senelerce alarm sistemini kullanın. Hırsızlık riskinden kurtulun!

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü