EV VE İŞLETMELER İÇİN ALARM SİSTEMLERİ

tecrübesi 30 yılı aşkın bize Ev ve işyerleri için açık ve kapalı video gözetim sistemleri için alarm sistemleri konusunda insanları şaşırtmak ana sorulardan bazıları özetlemek için izin verir. herhangi bir şüphe veya bir danışma ve özel ihtiyaçları için özelleştirilmiş bir teklifi keşfetmek için tam bir özgürlük içinde bize ulaşın.

Alarmlar arasındaki önemli farklılıklar olabilir ama aynı iş için hırsız  için kullanılamayabilir ?

Piyasa bugün geniş bir ekipman seçimi görünüşte ama sadece görünüşte birbirleriyle eşit sunmaktadır. çok farklı performans sunan az ya da çok gelişmiş teknolojiler Teknolojik içeriğin tam profesyonel ekipman, açıkça tasarım ve üretim maliyetleri etkiler açık bir ürün çok daha rafine, yüksek maliyetler uğrar ve yıkmak ve yerine getirilmesi için gerekli çalışma sayısız saatler kırmak için başarısız, daha küçük miktarlarda üretilir.

Desi Alarm eviniz için en iyi koruma sağlar. Günde 24 saat, haftada yedi gün güvenliğiniz özen ve sevdiklerinize o 600’ün üzerinde profesyoneller bayilerimiz hizmet vermektedir.

Desi ALARM SİSTEMİ 300x225 - Ev ve iş Yerleri İçin Hırsızlık Cihazları

1) Neden geldiğinde tırnak ve diğer arasındaki önemli farklılıklar olabilir olduğu alarm sistemleri hırsız ?

Piyasa bugün geniş bir ekipman seçimi görünüşte ama sadece görünüşte birbirleriyle eşit sunmaktadır. çok farklı performans sunan az ya da çok gelişmiş teknolojiler. Teknolojik içeriğin tam profesyonel ekipman, açıkça tasarım ve üretim maliyetleri etkiledi. E ‘açık bir ürün çok daha rafine, yüksek maliyetler uğrar ve yıkmak ve yerine getirilmesi için gerekli çalışma sayısız saatler kırmak için başarısız, daha küçük miktarlarda üretilir.

2) nasıl ‘yönetebilir alarm sistemi evcil veya çok farklı zamanlarda akşamları eve dönmek aile üyeleri varken?

Bunlar yeterince sık sorulan sorular burada. gerçeklik hayvanlar, onlar küçük, sorun değil, özellikle. hacimsel sensörler iç hacim koruması hareket eden bir hayvan yerine bir insan durumu ayırt edebiliyoruz. Açıkça büyük hayvan hacim dedektörleri uyumlu değildir montajının; bu durumda biz mutlaka bir tür bizim ev koruma emanet gerekir çevre alarmı pencereler, kapılar, panjurlar, balkonlar: ya pencerelerde bir denetime.

Öte yandan, daha fazla bugün ile koruma öncelik çalışırken çevre alarmları izin pencere ve kapılarda kontrol egzersiz yaparken onlar evin içinde bize hareket özgürlüğü sağlayan, çünkü bize birileri varsa yakalanmayacaklar değil evimizi ihlal girişimi.

Nasıl sistemini yönetmek için …. önce birkaç on yıl bir fark aktive edilir ve yakınlık elektronik anahtarlar, tuş takımı veya dokunmatik ekranlar, yüksek güvenlik uzaktan kumanda aynı zamanda yoluyla bağımsız devre dışı bırakılır bölgeleri ve koruma alt alandan oluşturmak için böylece bitkilerin bölmek için olasılık ve orada akıllı telefon üzerinden App tarafından. İnsanın bir ölçü: Özelleştirme terzi size özel takım elbise oluşturur, bu nedenle sistem yapılmalıdır gibi, onların alışkanlıklarına, kendi ihtiyaçlarına uyarlama sisteminin, her zaman mümkündür. ekipman mutlaka “profesyonel” ekipman daha uyum sağlar tek ürün ve başka arasındaki farktır burada farklı çözümler kabul etmek mümkün olacak, çünkü bu daha da mümkün olacaktır.

3) Bir muayeneye ihtiyaçlarının? Bir için bir alıntı olamazdı güvenlik sistemi veya video izleme sadece telefon veya e-posta üzerinde?

Aslında insanların bilgi düzeyi kesinlikle yıllar içinde değişti. Birçok kişi kesinlikle kesin ihtiyaç duyduklarını bir hatta belirterek, bize direkt istekleri göndermek. Bizim teknik / iş ziyareti birkaç kontrollerini yapan imkanı sunmaktadır ve en uygun ekipmanı seçmek Ancak söylenmesi gerekir. uygulama ve deneyim en çeşitli konular tasarruf birçok durumda yardımcı olabilir ve denize gitmez ele almak. Emniyet işinde olmayanlar, bazen algılamaya başarısız olduğunu birçok şey, birçok şeyin bir kombinasyonudur. durumunda video izleme birçok yönleri bakımı için araştırma yapılması için şunlardır:, alanın hakim renkler çekilecek bir kamera konumunu ve kendi seçimi güneş, gece aydınlatma karşı, ışık gibi hesap birçok yönlerini içine almalıdır, denekler ya da biz yakalamak ve tanımak istiyorum nesneler. Kamera bizim görme uzantısıdır; Bir kamera yüklemeden mutlaka mükemmel açık ve davanın bütün ayrıntıları ile bir resim görüntülemek için yönlendirmelidir. Ve biz resimlerini görmek nerede? Evinizde TV’de özel bir monitörde, bir tablet veya akıllı telefon (aracılığıyla video izleme uzaktan ) …. Biz öğrenmek için çok şey vardır … açıkça kaydetmek istiyorum. Son olarak: installative önemi. Kablo, WiFi, vb vb tek şey şeyleri bile görüş ekonomik açıdan, doğru ağırlık verebilir bir teknisyen tarafından kontrol edilecek.

4) alarm sistemi kolluk ile bağlı?

Potansiyel herhangi hırsızlık güvenlik sisteminin kolluk ile bağlanabilir. Ne yazık ki, bu bu bir suç eylemleri tarafından defalarca hedef edilmemiştir dışında nadir durumlarda olur. Ne söylemeye gerek maalesef ülkemizde böyle polis veya polis gibi kolluk kuvvetlerinin emrinde araçları, gerçekten çok, çok içerikler olduğudur. Bir aylık abonelik sonra, herhangi bir alarm toplamak ve kontrol etmek yerinde müdahale özel güvenlik firmaları bulunmaktadır. Özel durumunda, denetleyici kurumlar makul fiyatlarla ve tamamen erişilebilir de hizmeti sunuyoruz.

daire, üst katlarda ise 5) sadece bir yükleme alarm sistemi ana giriş kapısı koruması at?

Cevap hayır, hatta bazı durumlarda olumlu olabilir. Ve ‘gerekli Bunlar çok hırsızların gerçekten süper jimnastikçiler tarafından kullanılan … yağmur, balkonlar, teraslar görmek için …

6) Uzun yıllar güvenilir bir elektrikçi var; Bir yükleme arasında fark nedir hırsız alarm sistemi veya bir video gözetim sistemi elektrikçi tarafından yerine bir uzman tarafından yapılan?

Çok iyi elektrikçi gerçekten vardır. Bize ve kim kullanmak ve tasarım tecrübesi ve kullandığımız ekipmanlar ile çalışmak elektrikli sistemlerin Birçok şirket. Şüphesiz elektrikçi ev mükemmellik onlar ‘çeşitli ekipmanları bağlamak için mevcut boru kullanılabilir elektrik sistemini bilir alarm sistemi veya videocontrollo . Giderek, ancak, müşterilerine bildirmek tercih şirketlerdir ve onlarla biz müşteriye dönüp her zaman birlikte uygulanabilir çözümler sunmak. Bitki mühendisi bizim teknisyenler anlaşılan ekipmanları monte ile, mühendislerimiz daha sonra aynı başlangıç-up sağlamak birlikte bitki mühendisi gerekli kabloları hazırlar. Gerekirse Teknisyenlerimiz, müşteri tarafından gerekli yedek parçalarla hataları müdahale edecektir. İşte: kısacası, çok önemli bir faktör vurguladı: yardım . Kurumumuz, 7. üzerinden 7 gün elektrik yükleyici böylece mevcut olması Could 24 24 saat mevcut olup böylece stok miktarını donanımlı? Biz değil.

‘7) Daha iyi kablosuz-kablosuz alarm sistemi veya dönmeye?

İkinci yasasını bir elektrik sistemini korumak için, hiçbir şey bunların elektrik sistemine içkin değildir mevcut boru seviyesindeki kabloları olarak girilmelidir. Nerede ev veya hem yeni inşaat korunmalıdır jenerik bina, bizim yıllar gerektiren ve sunulan tüm çok durum karşılamak için elektrik kabloları önemli sayıda hazırlanır vakaların% 99 . tespit cihazı tesisin merkezi, kalp ya da beyin bağlanabilir ki bu durumda, kesinlikle kablolu sistem, kablolu,, tercih edilen edilmesi kesinlikle. Ama çoğu zaman kendini göstermektedir durum kesinlikle farklıdır. Bir kaç on yıl yapılan Case, yatkınlığı göstermeyen ve ardından mutlaka aralarında kablosuz bağlantı cihaz kullanımına başvurmak gerekir. Konu bazı notu hak ediyor. tek yönlü, “taşıyıcı” bağlantı olarak radyo dalgaları kullanır piyasada cihaz yok. Hareket sinyali durumunda, çerçevenin açılması durumunda, kontrol ünitesi radyo üzerinden bir komut alır ve bu sabit veya mobil telefon ağı (GSM) yararlanmak cihazlar vasıtasıyla mesajları göndermeyi, sirenler tarafından basitçe cevap verir. e devam potansiyel hırsız için: Sorun pencere ile ilişkili verici kırılacak olsaydı, kontrol ünitesi herhangi sinyali alacak ve sonra etmediğini ortaya çıkar. Temizle bu durumda biz aslında gerçekten düşük ekipman, çok düşük bir maliyetle bahsediyoruz söyledi. Bu sunuyoruz “güvenlik” değildir. Aksine: güvenli değil !! Firmamız “iki yönlü” radyo sistemleriyle donanım sunulmaktadır. Bu ne anlama geliyor? Bunun için her bir cihazın, bir iç radyo verici ve alıcısı sistemine sahiptir. Sürekli alan tespitinde kontrol ünitesi ve apparti arasında bir diyalog gerçekleşir. Bir soru, diğer tepki verir ve tersi de geçerlidir. sistem asimile edilebilir bir sürekli bağlantısı bu şekilde iplik, bir kablolu sistem oluşturulmuştur. herhangi bir düzeyde kurcalama Herhangi rapor edilecektir.

8) Bir şirketi var ve ‘yüklemeden ilgi olacağını hırsız alarmı evimde şirket içinde zaman; sistemin iki tip herhangi bir fark var?

Duruma göre, aynı zamanda değil olabilir. Binanın, büyüklüğü, Güvenlik için gerekli noktalardan elbette bağlıdır.

En önemli farklılık yönetim sistemi, aktive ve deaktive olduğunu. Evde aile şirketi daha sık sahipleri ancak çalışanları değildir, hepsini yönetmek için denir. İşte bu son göz önünde bulundurularak biz üçüncü şahıs sorumluluk insafına malımızı terk edemez akılda tutmak gerekir. Ancak, bir insan unutkanlik sağlamak takip etmek ve gereken belli bir zaman içerisinde her durumda, güvenlik önlemlerinin aktivasyonu. Her halükarda biz bahsettiğinizi faaliyetleri ayırt gerektiği açıktır: orta ya da düşük riskli faaliyetleri; ve bu konut için olduğu gibi şirketler için de geçerlidir.

9) alarm sistemi o zaman bakım ihtiyacı?

Bakım ihtiyacı talihsiz zamanlarda biz müdahale sorumlu kişiler için bir uyarı veren bir tesis ödemek sağlamak için önemli bir yönüdür. Hem de bile alarm düzenli yedek binek otomobil motor yağı veya fren balataları, hangi bizim ev ve ilk etapta sevdiklerimiz güvenliğini emanet etmek gibi mainteined gerekir. düzenli olarak aşırıya kaçmadan birkaç şey. Biz hesaplı sözleşmeler altı aylık veya yıllık destek ve bakım ile teklif ve periyodik biz doğrulama kampanyaları ile müşterilerimize sunuyoruz. Biz gerçekten bakım ve satış sonrası servis inanıyoruz ve büyük bir ciddiyetle bunu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.