Desi’nin Yeni nesil alarm sistemleri gsm ve network üzerinden panel haber alma beyni ile online olarak haberleşme sağlayabilmektedir.Offline alarm sistemlerinin yerini alacak olan bu sistem gsm ve network baglantısı sayesinde ana panele bilginin ulaşması süresini milisaniyeye düşürmesi açısından bir devrim yaratacaktır.Desi soygun ihbar sistemleri desi türk malı bir alarmdır.Soygun ihbar sistemlerinde bir türkiye markası olan Avrupa kalite standartı belgelerine sahiptir.profosyonel olarak iki Degişik alarm santrali ve farklı amaçlı dedektörler çeşitli ihtiyaçlara göre değişebilir.Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri,iç alan ve dış alan,pet pır dedektörler ile her mekana uygun tasarımlar sunmaktadır.Desi alarm ve güvenliğin konusunda uzman ,profosyenel elemanlarınca projelendirilip uygulanmaktadır.Ücretsiz keşif ve detaylı bilgi için firmamızı arayınız.Alarm sistemi ise , ev ve iş yerlerinde oluşabilecek hırsızlık,yangın gibi istenmeyen olayların algılanmasını yapılarak çevresini sesli ve ışıklı olarak uyarılmasının, olayın haberi alma ana merkezi paneli tarafından takip edilerek mal sahibine haberdar edilmesini sağlar;kapı ve pencerelerden gelebilecek tehlikelere karşı korunmanızı sağlayan manyetik kontaklar , evcil hayvanlarınıza duyarlı hareket dedektörleri,kablosuz kumandalar ve acil durum butonu ve diğer parçaları içermektedir.Elektronik alarm sistemleri,kablosuz alarm sistemi,kablolu alarm sistemi,yangın alarm sistemi sıkca kullanılan sistemlerdir.Soygun alarm sisteminin sorunsuz çalışabilmesi için montaj elemanlarını iyi seçilmesinin yanında,montajında dikkatli edilerek yapılması gerekir.

ev isyeri hirsiz alarm 300x225 - EV İŞYERİ ALARM SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ

KABLOLU VE KABLOSUZ EV İŞYERİ ALARM SİSTEMLERİ
Hırsıza kapı kilit dayanmaz ama yine de,hırsız için caydırıcı olması açısından kapıların dayanıklı çelik kapı malzemeden yapılmış olmasına dikkat edin.Çıkarıcağı gürültüden belki rahatsız olur da kaçar diye,iş yerinize alarm cihazları veya kamera sistemi kurdurun.Kapinizın ziline isim yerine apartman numaranızı veya isiminizin baş harflerini yazın.Apartmanın giriş ve çıkışını kontrol edecek kapıcı bulunudurun ve bu şahsı hırsızlık olayları ile ilgili olarak zaman zaman uyarın.Banyo tuvalet ve diger havalandırma pencereleri apartmanlarınızın havalandırma boşluguna açılan yerlere ve çatıya çıkış kapaklarını demirle parmaklık yaptırınız.Alt katlar için pencere balkon kapılarınızı parmaklık yaptırınız.Ancak bu üst katlara tırmanacak şekilde olmasın.Pencereniz yüksekte ise yakınlarına tırmanabilecek malzeme bırakmayınız.Mücehver,kürk,halı vb. eşyalarınızın çekilmiş bir fotoğrafını tv,müzik seti,kamera gibi elektronik eşyalarınızın seri numaralarınızı gösteren bir liste bulundurunuz.Evinizde silah bulundurmak durumunda iseniz iyi muhafaza ediniz.Herhangi bir kazayı önlemek açısından gerekli olan bu tedbir eve giren hırsız silahtan faydalanarak size bir kötülük yapmasında engel olacaktır.Kısa süreli evde olmayacağınız gecelerde bir odanın ışıgını açık bırakınız.

Ev İşyeri Alarm sistemleri Fiyatları

Hırsıza biz evde yokuz,rahatlıkla çalışabilirsiniz derecesine perdeleri sıkı sıkıya kapatmanız gündüzleri evinizin keşfedilmesini saglayacaktır. Otopark görevlisine oto anahtrarı ile birliklte ev anahtarını teslim etmeyin .Evinizi tatil veya iş seyahati gibi sebeplerle uzun süreli terk ettiğinizde güvenilir bir komşunuza anahtar bırakın. Ve evi kontrol etmesini tembih edin gerektiğinde sizi nerede bulabileceğini bildirin. Unutmayınız ki hırsızlar tatil yapmazlar evinize ve işyerinize geldiğinizde camınız kırıldığını veya kapınızın aralık olduğunu fark ederseniz, çevrede şahıs veya şahıslar içeride olabileceğinden içeri girmeyiniz. Ve derhal 155 Polis İmdat’ı arayıp gözetlemeye devam ediniz. Eşyalar , mağaza,market, dükkan vb. yerlerde satılır. Elde satılan eşyaların hırsızlık ve kaçak mal olma ihtimali yüksektir ve fiyatları caziptir. Bilmeyerek de çalıntı malı almanın suç olduğu unutulmamalıdır. Çaldığını satmayan hırsız bir daha çalmaz. Yaşadığınız çevrede komşuluk ilişkilerinizi geliştiriniz. Komuşularınız ile birlikte mücadeleye katılın. Eğer siz komşularınızın evine sahip çıkarsanız onların da sizin evinize sahip çaıkacaklarını unutmayınız. İşyerinizin kapısını dayanıklı olmasına dikkat edin mutlaka çift kilit kullanın işe alacağınız şahıslar hakkında ön bilgi sahibi olmak için geçmişleri hakkında bilgi toplamaya çalışın. Özellikle yabancı uyruklu şahıslara da dikkat ediniz.

desi ev isyeri alarmı 300x200 - EV İŞYERİ ALARM SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ


Ev işyeri Alarm sistemleri İstanbul
İstanbul evinizde işyerinizde Anahtarı kullanan işciniz işten ayrıldı ise kilidi degiştirin.Mümkünse dış yüzeyde kullanılan camları kırılmayacak cinsten seçin.Kapı camı ve diger camlarda içeriye görmeyi engelleyecek poster,afiş vb. şeyler asmayın.Anahtarınıza isim,adres ve telefon numaranızı kesinlikle yazmayın.Araba,iş yeri ve ev anahtarlarınızı ayrı ayrı anahtarlıklara takın.Bu önlem anahtarınızın çalındıgından ya da kayboldugundan eviniz,arabanız ve iş yeriniz için telaşlanmanızı engellecektir.Cam dışarıdan kırılıdıgında dahi,içeriye girişi veya mal alınmasını enelleyecek demir çubuk veya tellerle uygun tedbir alınız.Çok miktarda nakit para veya degerli eşyayı kasada bulundurmayın.Hırsızların karanlık veya loş ışıklı yerlerden hoşlandıgını unutmayınız.Ev ve iş yerlerinin giriş,çıkış,sokak,bahçe ve merdivenlerinizin, özellikle hırsızın girişi için elverişli yerleri mutlaka ışıklandırılmış olmasını saglayınız.Çek ve kredi kartlarınız çalınmışsıza ilgili bankalara derhal bilgi veriniz.Mümkünse ev ve iş yerinizi sigorta ettirin.İş yeriniz ve eviniz aldıgınız bütün önlemlere ragmen hırsızlıga ugramışsa;her şeyden önce panige kapılmayın.Soğuk kanlı olmaya çalışın ve hiçbir eşyaya dokunmayın.En yakın telefondan 155 polis imdat ı arayın,parmak izi ekipleri olay yerini tektik edinceye kadar suç mahalini karıştımayın,olay yerini muhafaza altına alın.Olay yerinde bırakılacak parmak izlerinin bozulmamasına dikkat edilmelidir.Gelen ekiplere ayrıntılı ifade veriniz.Daha yapılacak çok şey sayılabilir,tercih sizin.Tabi ki ancak siz en iyisi korumak istediginiz mekanlara güvenlik alarm sistemi kurdurun.Yukarıdaki bu detaylardan kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.