En Uygun Esenler Alarm Sistemleri

Şirketimiz evinizde ve ofisiniz de barındırdığınız her türlü marka ve model Alarm sistemleri  için alarm sistemi  servisinin aksatılmadan yapılmasını tavsiye ederiz. Desi alarm Servisi esenler ve bakımı gibi hizmetlerimizde şirketimiz kalitesi ve güveni ile her zaman sizlerin yanında ve hizmetinizdedir. Ailenizin maddi ve manevi sağlığını korumak için alarm cihazlarınızın bakımını yaptırmanızı ve arızalı donanımlarını zaman geçirmeden tamirini şirketimiz bünyesinde teknik servis uzmanları ve alanında tecrübeli ekibimize güvenerek yaptırabilirsiniz. Gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişimi geçin her türlü marka ve model için çözümlemeyi birlikte yapalım. DESİ Servis ailesi olarak sizlerin ailelerinizi sağlığını önemsiyor ve gerekli çalışmalılarımızı sizlerin huzurlu bir yaşam sürdürmenizi temenni ediyoruz.

Desi Alarm Esenler firmasını arıyorsanız tam aradığınız yerdesiniz 

Alarm  Merkezi ile alarmın devreye girdiği anda gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler gerçekleştirilir. Esenler alarm sistemleri uygulamalarımızda kullandığımız alarm ve sensör sistemleri durumu ayırt edebilme özelliğiyle, her durum için farklı tepkiler sağlar. Alarm sistemlerimizde dilerseniz akıllı telefonunuza bildirim alabilirsiniz, dilerseniz de alarm takibini sizin adınıza alarm takip merkezinin yapmasını sağlayabilirsiniz. Farklı durumlara ilişkin farklı niteliklerde şekillendirilen alarmların bildirimi merkeze düştüğü anda tarafınıza bilgilendirme gerçekleştirilir. Aynı zamanda da alarmın sınıfına göre gerekli olması durumunda polis, ambulans ve itfaiye gibi yetkili birimlere ilişkin yönlendirmelerde merkez tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir. Bu şekilde sadece ev ve işyerlerinizde güvenliği hırsızlara karşı değil, her türlü mağduriyetinize yol açabilecek durumlara karşı en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Her durumda anında yetkili birimlerle direkt görüşme sağlayabileceğiniz hizmet yapımızla mekan güvenliğinizin her daim, her türlü duruma karşı hazırlıklı kalmasını sağlıyoruz.Yerinde Desi Alarm Servisi firmamız adresinize gelerek sorunu yerinde tespit eder ve uygun , kaliteli ve hızlı çözümleri size sunar. Gerekli yedek parçaları kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sizlere temin ediyoruz.

 

Güvenilir  Esenler Desi Servisi

Bakımı yapılmayan alarm sistemleri ürünlerimiz belli bir süreden sonra iç kısımların da donanım arızasına sebebiyet vermektedir. Cihazlarımızın her zaman ki gibi belli bir süreli periyodik bakıma ihtiyaç duyduğu ve desi alarm Servisi  gösterilmesi gerekir. Bakım yapılmayan cihazlar belli bir süreden sonra performansın da düşüşler ve çalışmasında sorunlar yaşatabilir. Bu gibi ve fazla sorunların önüne geçebilmek için cihazlarımızın periyodik bakımlarını ve akülerini değiştirmemiz gerekmektedir.

Menü