Hırsızlık olaylarının çoğalmaya başlamasıyla birlikte gerekli önlemlerin alınabilmesi için birçok teknoloji ortaya çıktı. Bunların arasında en önemlisi olanı alarm ürünleri. Birçok alarm markası ve alarm ürünleri üreten firma söz konusu. Ancak bunların bazıları sadece ithal ürünler getirerek, kendi markaları altında satış yapıyor. Bu yazımızda iyi bir alarm firmasında olması gerekenleri yazıyoruz.

İyi bir alarm ürünlerine sahip mi?

Alarm firmasının ürettiği ürünlerin oldukça kaliteli olması gerekir. Uzun süre dayanabilecek ürünlerin yer alması gerekir.  Özellik olarak ise, işyeri veya evinizi hırsızlardan koruyabilecek modüllerinin bulunması önemlidir. Bazı büyük işyerleri için çift siren sistemli alarm sistemleri daha caydırıcı bir nitelik arz ediyor. Bu tür farklara sahip ürünleri olan markalara yönelmek lazımdır.

Ülkemizdeki birçok alarm ürünlerinin ithal olduğunu ifade edebiliriz. Bu nedenle oldukça pahalıya satılıyor. Hem gümrük hem de kur baskısı nedeniyle artan fiyatlardan dolayı düşük özellikli malların ülkeye girişine dikkat ediliyor. Böylece iç pazarda daha uygun fiyata satış imkânı sunuluyor. Ancak işyeriniz ve eviniz için uygun olmayan bir alarm ürününün satın alınması güvenlik açıkları ortaya çıkarabilir.

Desi Alarm en iyi marka mı?

Desi Alarm, yüzde yüz yerli üretim yapan bir firmadır. Bu nedenle uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Ayrıca ithal edilen ürünlerden farklı olarak daha iyi bir servis hizmeti sunuyor. Bununla beraber ürünlerinin çeşitliliği nedeniyle işyeri ve eviniz için en uygun alarm sistemini almanız mümkündür. Kablolu ve kablosuz modeller, haberleşme sistemleri, çift sirenli alarm ürünleri ve daha fazlasını sunan Desi Alarm ihtiyacınız olan alarm ürününe ulaşmanızı sağlıyor.

İthal edilen ürünlere vergi, kur ve nakliye gibi masraflar söz konusu olduğu için ürün fiyatları yükseliyor. Ancak Desi Alarm için bu masraflar mevzu bahis değildir. Bu nedenle de, daha uygun fiyata alarm ürünü alma fırsatınız oluyor. Desi Alarm, ücretsiz keşif hizmeti de sunarak fabrikanız veya deponuz için hangi alarm sistemlerinin daha iyi olacağına dair uzman görüşleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.