ECOLİNE DESİ ALARM

Ecoline Alarm sistemimiz resimlerde de görüldüğü üzere, müşterilerimiz tarafından kolayca monta edilebilecek ve düşük maliyeti olan pratik , güvenli Alarmdır.

Tüm desinin Kablosuz Dedektörleri ile tam uyumlu şekilde çalışabilmektedir. Bu sayede ister , montaj aşamasında isterseniz de, sistemi kurduktan sonra alarmın koruyabileceği sahayı çok rahat genişletebilirsiniz.

DESİ ECOLİNE

KUTU İÇEREĞİ

  • Merkez Ünite kutusu 220 V fişi ile birlikte
  • 1 Adet Kablosuz Hareket Dedektörü
  • 1 Adet Kablosuz Manyetik Kontak
  • 2 Adet Elips Kumanda
  • Garanti Belgesi
  • Kullanım Klavuzu
  • Güvenlik çıkartması
Abstract Art Spectrum Background

Abstract Art Spectrum Background

Abstract Art Spectrum Background

Abstract Art Spectrum Background

Abstract Art Spectrum Background

Abstract Art Spectrum Background

Ev kullanıcılarının kapı güvenliği için geliştirilen kablosuz tak çalıştır özelliği ile montajında hiç bir zorluk çekmeden rahatlıkla yapabileceğiniz alarm sistemi modelidir.

Desi Ecoline HS 103W kapı alarm modeli tümü birleşik kasa içinde dahili 105 desibel yüksek ses gücü, elektrik kesilmelerinde 24 saate kadar dayanabilen dahili şarj olabilen 6 voltluk bataryası, alarm sisteminizin kurulum ve iptalini gerçekleştiren silver uzaktan kumanda ve 1 ad. Koruma altına alınacak kapının açılmasını algılayıp alarm ünitesine kablosuz sinyal gönderimi yapan RF manyetik kapı kontağı standart paket içeriğinde bulunmaktadır. Ecoline Alarm sistemine toplamda 6 adet uzaktan kumanda ve 8 adet DESi RF Dedektörler ilave edilebilmektedir.

Alarm sistemini uzaktan kumanda ile devre alınır ve uzun tiz bir ses duyulur, 10 saniye içinde kapının kapatılması gerekmektedir. Bu işlemi isterseniz kapı kapatılmadan önce veya kapı kapatıldıktan sonra yapabilirsiniz.

Alarmı devre dışı bırakmak istediğinizde kapıyı açmadan önce kumanda üzerindeki alarm iptal tuşuna bastığınızda alarmınız 3 defa kısa tiz bir ses gelir ve güvenlik korumasının kaldırıldığını size alarmın iptal konumuna geldiğini belirtir. Kumanda üzerinde acil durumlar için gerekli olan panik tuşu mevcuttur, bu tuşa basıldığında alarma hemen çal komutu verilmiş olur; bu özellik sayesinde kapınız açılmadan veya başka tehditlere karşı korumada olmanız hedeflenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.