Tüm Türkiye dolardan endeksli olarak alarm sistemi fiyatları yüzde  30 yüzde 40 civarında yükselmiştir desi alarm sistemleri şuanda fiyat konusunda eski fiyat uygulaması olarak satış montaj kurulum kablolu alarm ve kablosuz alarm sistemlerinde en iyi fiyat garantisi ile devam etmektedir.

Dolarla alınan yabancı menşeili mallar TL ile satılınca, fiyat artışı kaçınılamaz. Sakın ha ben ithal malı kullanmıyorum ki Ben Türk malı kullanıyorum. Patatesin, soğanın, ekmeğin, ayakkabının, elbisenin dolarla işi ne?” demeyiniz.

Günümüzde alarm markalarının yüzde 90 ürünü yurtdışından getiriliyor elektronik ürünlerin Her ürünün içinde dolar girdisi var. bahçeyi sulayan pompa, tarlayı süren traktör, ürünü taşıyan kamyon mazot yakıyor. Gübre ithal girdiyle üretiliyor. Unu öğüten değirmen, taşıyan kamyon, ekmeği pişiren fırın dolarla ithal edilen yakıtları kullanıyor. Sanayi ürünlerinin tamamında değişik oranlarda ithal girdi var. Elektrik, gaz, dolmuş, otobüs ücretleri dolara endeksli. İşte onun için dolar fiyatının yükselmesi sadece döviz borçlularını değil, Türk parası kullananların tamamını ilgilendiriyor. Türk parası değer kaybettikçe hayat pahalanır. Pahalanacaktır.desi alarm ürünleride fiyat konusunda etkilenecek ama biz bunu minimuma indirgeyecegiz nasıl mı elimizdeki stokları bitirene kadar türk halkının yanında olacağız .

Alarm Kiralama Şirketleri firmaları dolardan dolayı Fiyatları Arttı

Günde  veya ayda dolar karşılığında  Alarm sisteminizi kuran şirketler dolardan dolayı fiyatları yüzde 30 gibi yükseldi yani 100 tl aylık ödeme olan ev veya işyeri dolardan dolayı şuanda 150 tl gibi bir maliyet ödeyecek, Desi alarm Ömür boyu ücretsiz kullanabilir hizmet veriyoruz, 24 saat alarm sisteminizi  kurabilir veya  ev modu şeklinde  kurabiliyorsunuz.

Türkiyede alarm kiralama hizmeti veren  şirketler ” Türkiye genelinde bölge bayii yapılanmasını tamamlayarak sınıfında en iyi ve en hızlı teknik servis hizmeti verebilecek firmadır.Bu sayede Türkiye genelinde bütün illerde istediğiniz kadar subenize 24 saat içinde güvenlik sistemlerini kurabilecek kapasiteye erişmiştir.

Dolarla kiralamada Dikkat etmemiz gereken ilk nokta alarm sistemi kullanma taahhütüdür. Sistem kiralanırken sizlerin önünüze konulan sözleşmede alarm sistemi kullanım taahhüt süresi kaç aydır buna dikkat etmeliyiz. Taahhüt ettiğimiz süreden önce sistemi söktürmek istersek tazminat yada kalan hizmet süresi için ceza ödemek zorunda kalırız.

İnternette alarm sistemi kiralama yapan firmaları araştırdığımda en çok karşılaştığım şikayetlerden bir taneside sistem söktürülmek istendiğinde alarm sistemi sökülmesi için istenen  servis ücreti ve belirtilen taahhüt süresinden önce sistem söktürüldüğü için istenen tazminat bedelidir. Sistem kurulmadan önce bu şartların belirlenmesi yada sizlere bilgi verilmesi gerekir. Şikayetlerden anladığım kadarıyla bir çok kullanıcının bundan haberdar olmamasıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.