DESİ Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacıyla 1991 yılında İstanbul da kurulmuştur.
Desi Alarm Sistemlerinin 1991 Yılından beri üretici kimliği ile Dünyanın bir çok ülkesinde satış yapılan desi Alarm ve Erken Uyarı sistemlerinin Türkiye tek distribütörü olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Alarm izleme merkezi günün 24 saati uzman operatörleri ile alarm sistemlerini teknolojinin en
yeni sistemi ile izlemektedir.desi Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile elektronik güvenlik alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran kusursuz satış sonrası destek anlayışımız ve güvenlik sektöründe deneyimli uzman ekibimizle müşterilerimize güven içinde yaşamanın rahatlığını sunmak için çalışıyoruz.

 

Yapılara uygulanacak olan Desi alarm sistemleri yapıların ev, işyeri, depo gibi koruma gerektiren yerlere uygulanabileceği yerlerde can ve mal emniyetini sağlamaktadır. Bu sayede güvenlik önlemleri alınmış ve hırsızlık olayları tamamen bertaraf edilmiş olacaktır. Desi alarm ana kutusu binanın dış cephesine monte edilecek ve bu sistem sayesinde de caydırıcılık sağlanmış olacaktır. Desi alarm sistemini görecek olan hırsızlar hiçbir şekilde hırsızlık için binaya yaklaşamaz ve son derece de güvenli bir yapı oluşmuş olur.

Kısa süre içerisinde keşfi ve montajı yapılacak olan DESİ alarm ve güvenlik sistemleri hiçbir şekilde uzun vadede sorunlar çıkarmaz ve işlevselliğinde de hiçbir şekilde ödün vermezler. Uzun yıllar dayanıklılığını koruyacak olan ve sürekli olarak da bakım işlemi uygulanacak olan Desi alarm sistemleri istanbul bölgesi için harika bir fırsat sunmakta ve her bütçeye uygun durumlar oluşturmaktadır.

Yaz aylarında gidilecek olan tatiller veya memleket ziyaretleri artık daha rahat geçecek ve sürekli olarak da aklınız evde kalmayacaktır. Desi alarm sistemleri sayesinde uygulanacak olan güvenlik sistemi başka hiçbir güvenlik sisteminde oluşturulmamakta ve sadece bu kaliteli yapıda bir araya gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.