Desi Yangın Alarm Sisteminde Kullanabilirsiniz

panellerini Desi Yangın dedektörleri bağlayabilirsiniz ama 12 volt duman dedektörleri takmanız lazım 12 volt kırbas takmanız lazım hatta telefon hattı bağlayıp herhangi bir yangın duman durumunda alarm sistemi arayabilir size bilgi verebilir desi güvenlik teknolojileri ürünleri türk menşeidir yangın alarm sisteminde siren ister bağlayabilirsiniz ister bağlamayabilirsiniz sebebi kendi üzerinde alarm sireni bulunmasısır 2 katlı yerlerde veya daha fazla yerlerde 2 kat ve 3 katlara birer siren takılması daha sağlıklıdır Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek için kullanılan bir sistemdir

DESİ YANGIN ALARM 

Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri  Adreslenebilir Yangın Alarm Sistemleri olarak desi Yangın Alarm Sistemleri Yangın Alarm Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Yangın Alarm Butonu, Yangın Alarm Paneli, Konvansiyonel Dedektör.

Yangın ve dumanın erken tespit edilmesi, evinizi ve sevdiklerini korumak için kritik önem taşır. Yangın izleme
sadece bir duman dedektöründen başka bir şey değildir. İzleme merkezlerimiz hem sizi hem de itfaiyeyi ilk
ikaz işaretlerinde uyaracaktır .

Doğru yangından koruma çözümünü seçmek, tesisinizin uygun şekilde korunmasını sağlamak açısından kritik önem taşır. TÜRK mühendisleri ustalıkla çok çeşitli uygulamaları kapsayacak geniş bir ürün yelpazesi üretmektedir

KONVANSİYONEL YANGIN ALARM SİSTEMİ

küçük uygulamalar için güvenilir, geleneksel yangın söndürme sistemidir. Çok yönlülük ve kolay kurulum için endüstrideki benzersiz olan bu tek tehlikeli kontrol sistemi inanılmaz bir güce sahiptir ve çok çeşitli endüstrilerde ve yangın bastırma uygulamaları için kolayca yapılandırılabilir.

ADRESLENEBİLİR YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Daha büyük uygulamalar için, yangın koruma sensörlerinin ve modüllerinin herhangi bir kombinasyonu da dahil olmak üzere uzun süredir yangın koruma endüstrisinde hizmet, destek ve teslimat konusunda lider olarak biliniyor.  son teknoloji ürünü yangın alarmı ve iletişim sistemi hız, zeka ve esneklik açısından devrim niteliğindedir. Ve akıllı  kontrol sistemi standart yangın alarm sistemleri ile aynı fiyata uygun. İnanılmaz hizmet, üstün ürün – benzersiz değer.

Gelişmiş duman ve ısı algılayıcılarımız alarmı bir yangının ilk işaretlerinde ses çıkarır. Elektrik kesintileri sırasında bile 24 saat hizmet veriyoruz ve hatta sizin için yangın ve paraMETRİK birimlere başvuruyoruz.

 

Önceki yazı
Desi Alarm Yetkili Servisi
Sonraki yazı
Ucuz Alarm Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü