merkezi bir istasyona bağlı alarm

Bir alarm ev bir izleme firmaya bağlı sizin korumak için boyutunu tamamlar eve .

Bu uzaktan evleri korumak için en iyi çözümdür. Bu alarm sistemi sürekli izlenir çünkü evinizin korunmasını arttıran bir güvenlik şirketi, sizin alarmı bağlamanıza olanak sağlar.

desi alarm 11 300x150 - Desi Uzaktan izleme

bir izleme merkezine ev alarmı bağlamak, böylece mevcut alarma telefon vericisi ekleyin. Bir telefon vericisi ekleme nedenle üzerinde yapılabilir kablolu alarm veya kablosuz alarm .

uzaktan gözetim

bir kırma girişiminin sistem tarafından tespit edildiğinde alarmı aktive sonra,
siren davetsiz misafir korkutmaya yapışır ve çevirici izleme istasyonuna bilgi aktarır.

merkezi başlangıçta size veya sevdiklerinize biri tarafından yapılan alarmın yanlış kullanım olmadığından emin olmak için evinize arayacak. Genellikle bu kimlik telefonla verilen bir kod veya şifre aracılığıyla yapılır.

Bu tanımlama kesin değilse veya kimse çağrıya katıldı eğer seçilen sözleşmenin izlenmesi göre ise, merkez engelleyen veya daha önce seçmiş bir kişi önlemek veya bir ajan içerebilir ya güvenlik her şey yolunda olup olmadığını kontrol gitmek.

Eğer saldırı için diğer sensörler varsa, yangın dedektörü, örneğin, yordam sözleşmede seçmiş olduğu yani aynı olacaktır.

uzaktan izleme sözleşmeleri

uzaktan izleme şirketleri sunuyoruz Sözleşmeler seçilen hizmetlere bağlı olarak değişebilir aylık bir ücret gerektirir.

Eğer bir alarm yoksa, bu şirketler genellikle “alarm sistemi, kurulum ve izleme.” paketleri sunan Gerekirse, onlar profesyonel yükleyici sevk ve sadece bir izleme sözleşme sunacak. Yani, birçok sözleşmeler uyarınca, bir güvenlik görevlisinin hareketleri size ek olarak tahsil edilecektir çünkü size uygun seçeneği belirleyin.

uzaktan izleme hizmetleri uzaktan izleme şirketi ile sözleşme imzalamadan önce, idari denetiminde, bu yüzden pratik yetkisine sahip olmasını sağlamak için en iyisi vardır.

Alarmın seçtiğiniz, uzaktan izleme şirketi veya Yükleyici için
ev ve onun yere göre tavsiye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.