Desi Proline Alarm Sistemi

Desi Alarm’ın ürettiği profesyonel alarm sistemidir. Hs-102 olarak geçen sistemin plastik kasa olanıdır. Birde metal kasa Metaline olanı vardır. Aralarında kasa farkı dışında bir fark yoktur. Geri kalan tüm özellikleri aynı şekildedir.

Desi’nin profesyonel alarmı bir çok fonksiyona sahiptir. Bunlar telefon aramasız (WKS), sabit telefon aramalı (WTKS), gsm aramalı (WTGKS), kablolu veya kablosuz paketler halinde herkesin ihtiyacına uygun olarak dizayn edilebilir.

Diğer marka bir çok ithal alarmlara göre kendisi ve aksesuarları daha uygun fiyatlıdır. Yerli üretim olduğu için diğerleri gibi gümrük ve diğer masrafları içerisine katılmadan daha uygun fiyata satışı yapılabilmektedir.

Kurulumu da diğer alarmlarla kıyaslandığında daha kolaydır. Biraz elektronik bilgisi olan kişiler kitapçığa bakarak kendileri de profesyonel alarmı kurabilirler. Eğer takıldıkları nokta olursa 0850 304 46 16 numaradan teknik destek de alabilmektedirler.

Bir diğer güzel özelliği ev kurulumu özelliği sayesinde evin içerisinde pır hareket dedektörlerini pasif ederek geceleri evin içerisinde rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Dışarı çıktığınız zaman tüm dedektörleri aktif ederek tüm alanların güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Şimdi bu profesyonel alarmın teknik özelliklerine göz atalım;

Panel plastik kasadır, kablosuz kullanılacağı zaman çekim kuvveti metal kasaya göre birazcık daha fazladır. Toplamda 6 adet kablolu pır, darbe, manyetik, su baskın, duman, gaz veya sıcaklık dedektörü bağlanılabilmektedir. 6 adet kumanda tanıma özelliğinin yanında toplamda 32 adet pır dedektörü, manyetik kontak, darbe dedektörü bağlanılabilmektedir.

Uzaktan kumanda veya keypad şifre paneli ile alarmı aktif ve pasif etme imkanınız vardır. Kumandaları kopyalanamaz özelliği vardır. Bir başkası sizin kumandanızı kopyalayamaz, kumandalar sadece içerideki panele tanıtılarak kullanılabilmektedir.

Eğer evden çıktığınızda alarmınızı kurmayı unuttuysanız uzaktan telefon ile alarmı devreye alabilirsiniz. Eğer sizin dışınızda tanıdığınız biri eve girecekse ve siz uzaktaysanız alarmı uzaktan pasif etme şansınızda vardır. Ancak alarm çaldığı tetik aldığı durumlarda uzaktan kontrol etme şansınız yoktur. Yanlışlıkla hırsızın çaldırdığı alarmı da susturabileceğiniz için güvenlik açığı oluşabileceğinden dolayı yapılamamaktadır.

  • desi proline kullanma kılavuzu
  • desi proline
  • desi proline wtks
  • desi proline (hs-102) wtks
  • desi proline alarm
  • desi proline alarm
  • desi proline (hs-102) wtks
  • desi proline wtks
  • desi proline (hs-102) wtks

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.