Desi Kablosuz İşyeri Alarmı

  1. Anasayfa
  2. Desi Kablosuz İşyeri Alarmı

kablosuz hırsız alarmı sistemini kurmak ve kullanmak için kolay bir fiyat arayışı içinde bulunmak için çok zaman harcarsınız !türkiye de bu harika sistemi yalnızca mıknatıslı manyetikli ve kablosuz pır sensörlü olarak desi alarmla başlatmaktan çok mutluyuz. Sadece güvenlik pazarında en çok aranan alarm değil,  en güvenilir bir türk alarm firması ve kurulumu ve kullanımı çok kolay kablosuz elektronik cihazların arge çalışmaları ile en iyisini en kalitelisini sunmaya çalışıyoruz..desi alarmın kablosuz sistemin hepsi var !!

Bu gerçekten modern tasarımın ön planında ve kablosuz işyeri hırsızları ve hırsız alarmı teknolojisinin en uç noktasında. Bu profosyonel sistem, piyasadaki diğer kablosuz işyeri hırsız alarm sistemini kurması kolay olan her biri diğerinden ayıran bir özellik seviyesi sunmaktadır. Zarif ve kullanımı kolay dokunmatik ekranlı kontrol paneli ve LCD okuma özellikleriyle etkileyici bir dizi özellik taşıyor … Geniş özellik listesi, sistemi geleneksel yolla kontrol etme seçeneği (modern kullanımı kolay dokunuşla Ekran kontrol paneli) veya nerede olursanız olun alarm ile etkileşime girmenizi sağlayacak akıllı telefonunuz veya tabletiniz  için ücretsiz bir APP uygulamsı indirilmesi yoluyla. Bir davetsiz misafiriniz varsa uzaktan sisteminizden doğrudan uyarı alabilirsiniz, sistemi APP uygulaması vasıtasıyla alarmı kurup iptal edebilirsiniz.

En iyi ihtimal, bu etkileyici işlevlerin hepsiyle bile, alarm sistemi kurma konusunda hiç tecrübeniz olmasa bile, kablosuz alarm sisteminin kurulumu ve kurulumu çok kolaydır, tek ihtiyacınız olan şey temel bir Desi alarm becerileri seviyesidir ve bir saattir Ya da öylesine … Kolayca okunabilen, LCD ekranı adım adım izleyerek, bu gerçekten kolay olur.

Desi Alarm sistemine, GSM sim kartı ve / veya sabit hat bağlantısı ile çalışacaktır.

telefon bağlantısı işlevi olmadan kullanabilirsiniz ve yine de çok iyi bir bağımsız alarm sistemine sahipsiniz.

Hava Yalıtımlı ve Kablosuz Bahçe, Atın, Garaj, Hırsız Alarmı / Uzaktan Ziyaret Uyarısı

Desi kablosuz hırsız alarmı  ziyaretçi uyarısı alabilir, harekete geçirildiğinde taşınabilir alıcı üniteye iletilecek sinyal ile kablosuz ve hava koşullarına dayanıklı sensörlere sahiptir. 200 ft’ye kadar alıcı birimi sinyal aralığına sahip Kablosuz bir pir sensörlü bir araba, bahçe, garaj, kulübe alarmı / ziyaretçi uyarısı alabilirsiniz . desi alarm Sistemini kolayca etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için Uzaktan kumanda kullanabilirsiniz.

Kolay Monte Edilen Kablosuz Ev Hırsız Alarmı 

Desi Aktive edildiğinde, bu muhteşem küçük hırsız alarm sistemi otomatik olarak seçtiğiniz telefon numarasını arar. Nerede olursanız olun, 10 saniye içinde binanızın veya evinizin bir davetsiz misafir tarafından girildiğini söyleyecektir

Menü