kablolu alarm sistemleri ev alarm pazarının% 40’ını temsil etmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi, kablolu alarm iletişim oğlu ve işletmek için bir çıkış ihtiyacı var. en iyi ve daha güvenli bir olduğu için bu profesyoneller tarafından tercih sistemdir.

kablolu alarm Faydaları

Çünkü onun corded, bu hack ve merkezi ve çeşitli arasındaki iletişim beri radyo dalgalarını sıkışıyor şey tabi değildir dedektörler kablo ile yapılır. Tabii herhangi tel kesilir, eğer bir saldırı olarak bu alır ve izinsiz sanki bu nedenle aynı şekilde tepki verecektir.

kablolu alarm örneğin duvarlar, zemin, tavan bloke eden ya da iletişim sinyallerinin bozabilir elemanları gibi zeminler için çok büyük ev ve evler, için çok iyi karşılık gelir.

Ayrıca oğul tamamen gizli olacak beri yapım aşamasında evlerin çok iyi oturuyor ve sistemin kurulumu için hiçbir ek masraf olacak. Bir de ev yeni çalışmaya, entegrasyon kablolu iletişimin avantajları ile kablosuz alarm layık verir.

elektrik kesintisi durumunda, alarm sistemi güç Fransa asla çok uzun sürer, sağlanana kadar iyi bir özerkliğe bırakarak ele geçirmek için bir batarya yedek vardır.

Kablolu alarm dezavantajları

Kablolu alarm takma kesindir ve artık ucuza hareket ettirilebilir. o yüklü değilse, sizin iç oğul ya da oluklar görünür varlığı ile etkilenecektir.

Kablolu alarm takma genellikle toplam sistem maliyetini arttıran bir profesyonel yükleyici müdahale gerektirir. Mükemmel bir entegrasyon için, ayrıca fiyatı artacak duvarlar, evlat gömmek olacaktır.

kablolu alarm seti - Desi Kablolu Alarm Faydaları

Evlerin hemen hemen inşa olarak kablolu alarm oldukça çeşitli düzeylerde ve bina evlere evlerine gelir. mevcut ev için alarm kablosuz daha uygun (ucuza) ‘dir.

Menü