Bir güvenlik ev her caydırıcı yukarıda gerektirir. dışarıdan görülebilir bir alarm sisteminin mevcudiyeti esastır.O, sesli bir alarm tetikleme uyarıyorum veya bir güvenlik şirketi engelleyerek evinize yaklaştığında harici alarm amacı bir hacker’ın korkutmak için. Bunun nedeni herhangi zorla girişini engeller.daha önce tespit edilmiş olarak hırsızları evinizi ulaşamaz.

Neden harici alarmı?

Açık sistemler için alarm genellikle değerli kendi şirketleri tarafından kullanılmaktadır.

Harici alarmlar da bu içinde birçok sensörleri zorunluluğunu ortadan kaldırdığı, daha büyük ev için yararlı olabilir. Evinizde içine serbestçe hareket icar iken operasyonel olabilir.

Bir harici alarm bir kedi ya da bir kuşun geçişi gibi açma sıkıntı önlemek için kaliteli olmalı …

Dış alarmların kalitesi oldukça pahalıdır ama erken saldırı tespit ve bir mola önlemek için yardımcı olur.

açık caydırma rağmen, ne yazık ki hırsızları hala şanslarını denemeden olur. Harici alarm sistemi hala örneğin sesin ve görsel yoldan mahalle uyarır yanıp sönen bir ışık ile donatılmış bir dış sireni bir hırsız korkutup gerekir nedeni budur.Birkaç çeşit dedektörleri dışında uygun ve gerekli olarak uygulanabilir.Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, alarm sistemleri kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz alarm sistemi, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Maalesef bir alarm sistemi kurulurken yapılan yanlış uygulamalar, tüketicinin yanlış bilgilendirilmesi, montaj esnasında kalitesiz yardımcı malzemeler kullanılması (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörleri) uzun vadede giderilmesi uzun ve zahmetli bir süreç isteyen sorunları doğurmaktadır. Bu nedenle bir güvenlik alarm sireni almak istediğinizde eksiksiz bir şekilde bilgi sahibi olmalısınız.Dış sirenler hırsız alarm sisteminizin sesli ve görsel ikaz veren aksesuarlarıdır. Korunan mekanın dışında olmasının sebebi siren ses şiddetinin uzak yerlere kadar ulaşabilmesini sağlamak , ışıklı uyarı ile dışarıdaki insanlara alarmın nerede çaldığını belirtmek ve caydırıcılık sağlamak içindir.Harici sirenlerin dış cephelere montelenmesi daha önce anlattığımız gibi avantajlarının olması yanında bu durum sirenin sürekli sabotaja ( Dışarıdan müdehale ile devreden çıkarılma ) maruz kalma ihtimalini ortaya çıkarır. Harici sirenler üzerinde geçmişten bugüne yapılan çalışmalar ile sabotaj ihtimaline karşı önlemler geliştirilmiştir.

 

Menü