Desi hırsız alarm

Eviniz ve işyeriniz için alarm sistemi  neye ihtiyacınız  olduğunu ve ne düzeyde yaşamsal ve kişisel tercihlerinize ve bütçenize bağlıdır. Bir önemli husus da alarm çaldığında ne olmasını tercih edeceğinizdir   Desi alarm sadece gürültü yapmak için değil, (örneğin polis,ambulans,itfaye veya ev sahibi gibi) kişilere haber verebilir  temas etmemesine. Bir konuşma çevirici sistem ile, otomatik olarak kişiler veya diğer  aile bireyleri alarm tetiklendiğinde. Alternatif olarak, Alarm çaldığında eğer harekete geçmeye ya da polis çağırmak için aylık veya yıllık bir şirket ödeyerek sayede bir  alarm izleme merkezi  alabilir.  Maliyetler Farklı alarm türleri arasında değişir; Üzerinde Desi Alarm sayfamızı ziyaret edebilirsiniz hırsız alarm maliyetleri montajcılar içeriden ipuçları, fiyatlandırma ve iyi anlaşma alma hakkında daha fazla bilgi edinmek için.  Desi Kablosuz ya da Desi kablolu hırsız alarm? Alarmlar kablolu veya kablosuz olabilir. Kablosuz alarmlar  genellikle daha kolay güzel görüntüsü ve daha kolayca ev taşırken kaldırılabilir. Kablosuz  radyo sinyallerini kullanarak bir kontrol paneli ile iletişim pilli sensörler kullanır.  Bu tip alarm, alarm profesyonel olarak takılabilir , ya da kendiniz takılabilir ucuza maal eğilimindedir  kendiniz daha pahalı . kablolar gizli gerekecektir gibi kablolu sistemler genellikle, bir profesyonel tarafından yüklenmesi gereken, bu nedenle işçilik maliyetleri yüksektir. Bizim sayfasını ziyaret ederek, yükleme işlemi hakkında daha fazla bilgi ve maliyetleri öğrenin  bir hırsız alarm

 

Desi Alarm sadece hırsız alarmı  Bir çan-sadece alarm tetiklenir (ayrıca sesli olarak da adlandırılır), bu umutla duruma alanında birisi uyarmak ve / veya bir saldırgan korkutmak olacak bir gürültü yapar. Ancak, telefon hattı ile izlenen alarm ya da benzemeyen, otomatik olarak adlandırılmış kişi veya polise başvurun, böylece şey yapılabilir dair hiçbir garanti yoktur.  Hangi% 46? Bir hırsız alarm var üyeleri çan sadece bir tane var. Bu bir çan yalnızca alarm almak için karar vermeden önce yaşadığımız bölgenin tür düşünmeye değer. Size birisi polis arayacak güven veren etkin bir mahalle izle var mı? Ya da belki sen harekete geçmeye güvenebileceği, kimin tarafından çok yakın yaşayan arkadaşları ve yakınları var? Bu alarmlar biri kendiniz yükleyebilirsiniz veya bir kerelik ücret bir profesyonel tarafından yüklü olması ödeyebilirsiniz.  Keşfetmek hırsız alarmı şirketleri puan üst 1800’den fazla hırsız alarmı sahipleri bizim ankete göre,. senin hırsız alarmı bakımı  Düzenli bakım vurgulamak ve kusurları azaltmak size huzur verecek ve bir şey yanlış giderse size daha fazla tazminat vermelidir – Hangi% 35’ini? Bir hırsız alarmı ile üyeleri alarmı muhafaza var. Eğer bir hırsız alarmı bakım anlaşması alırsanız, alarm (bir polis izleme sözleşme istiyorsanız yılda iki kez) yılda bir kez kontrol ya evinize geliyor bir yükleyici tarafından yapılacaktır, ya da uzaktan şirket tarafından bunu daralmıştır.  Böyle dahil ek ücretsiz çağrı çıkışları veya parçaları olarak bakım farklı düzeylerde alabilirsiniz özellikle de bu maliyeti değişebilir. Sayfamıza hırsız alarm maliyetleri farklı montajcılar bir dizi çağrıldığında ne bulduğumuz ayrıntıları ve size en iyi anlaşma elde etmek için ipuçları verir.  profesyonel yanlış alarm ile herhangi bir sorunları çözmek yardımcı olabilir muhafaza alarm sistemine sahip. (aşağıya bakınız) ek olarak bir izleme sözleşme istiyorsanız bazı sigorta şirketlerinin bir gereklilik ve bir gerekliliktir.

Hırsız alarm izleme  Orada sizin hırsız alarmı izlenir istiyorum eğer üç seçenek vardır, bu yüzden kapalı giderse birisi uyarılmak olacaktır: Bir konuşma çevirici, bir keyholder sözleşme ya da polis sözleşme. Kablolu veya kablosuz alarm için bir izleme sözleşmesi alabilirsiniz, ancak alarm kendisi ve kurulum belli standartlara uygun olması gerekir – bizim sayfasına bakınız bir yükleyici seçme Daha fazla bilgi için. keyholder ve polis tepkisi: izleme sözleşmenin iki türü vardır. Hangi 17% – Her iki tür ile, hangi aday keyholder anlamına veya alarm çaldığında polisi uyaracak, alarm sistemi takip etmiş yılda ayda ekstra ya da öde? bir alarm ile üye bir izleme sözleşmem var. Fikir alarm sistemi bir alıcı merkeze bağlanır, bu yüzden alarm durumunda, bu bildirilecektir olmasıdır. Alıcı merkezi her şeyden önce şifrenizi kimlik soran evinize çalacaktır. Bu yanlış ya da hiç kimsenin açarsa, ya da sahip olduğunuz sözleşme türüne bağlı olarak, polis keyholder (ler) bilgilendirmek, harekete geçmek, ya da arayacak.  konuşma çevirici  (Aynı zamanda metin uyarı olarak da adlandırılır) bir konuşma çevirici, bir aygıt yerleşik veya kablolu ya da kablosuz alarm bağlı olduğunu. Fikir Alarm çaldığında bir cevap alır veya otomatik mesaj bırakabilirsiniz kadar konuşma çevirici, örneğin aile üyeleri ya da cep için, çağrı veya seçtiğiniz telefon numaralarının bir dizi metin olacaktır.  profesyonel bir servis aylık ücretler karıştırmak gibi bu, (aşağıya bakınız) profesyonel bir izleme hizmeti için iyi bir alternatif olabilir. onlar alarm yerleşik olarak konuşma dialer genellikle ücretsiz, bu yüzden sadece aktif veya telefon hattına bağlı olması gerekir.  Sen bizim kılavuzunda ücretleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz hırsız alarm ve kurulum maliyeti .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.