desi-dak-kurulum

Desi Dak Kilit Kurulumu

Desi Alarm

Desi Dak Kilit Kurulumu

Desi Alarmlı Kilit Kurulumu

DİKKAT: Kilit kapıya monte edilmeden önce SAĞ veya SOL kapıya ayarlamak için; kilit üzerindeki mandal döndürme deliğine ok yönünde ince bir tornavida sokarak mandalı dışarı doğru(1) itiniz. Bu işlemden sonra mandalı el yardımı (2) ile SAĞA veya SOLA çevirerek istediğiniz konuma getirip tornavidayı çıkarınız.

KULLANIM-MONTAJ TALİMATI:

1-Kapı kilidinizi takacağınız yeri işaretleyerek gövde uzunluğu ve derinliği uygun bir parmak freze ile boşaltınız (Derinlik sadece ahşap kapılar için) ve çıkan talaşları temizleyiniz.

2- Kapının alın tarafında; sadece ahşap kapılar için kilit aynasından uzunluğu, derinliği ve genişliği kadar yer açınız.

3-Kilidinizi mesafesine göre kapının alın tarafından ölçü alarak kol yuvasını ve silindir yuvasını resimde belirtilen eksen doğrultusunda açınız.

4-Kapının cinsine göre kilidinize uygun vida temin edip kapının ve kilidin alın tarafından vidalayarak kilidinizi kapıya monte ediniz. Kilidin kasıntılı takılıp takılmadığını tespit edebilmek için kapı açık vaziyetteyken kontrol ediniz.

5-Kapının kasasına; Kilit karşılığı resimde görüldüğü gibi sürgü ve mandalın sabit kasa üzerinde gireceği yerler kadar derinlik yerler açılarak, kilide uygun vida temin edip karşılığı tespit ediniz.

Kullanım esnasında insan veya çevre sağlığına tehlikeli veya zararlı olabilecek unsur yoktur.

Özet
Makale adı
Desi Dak Kilit Kurulumu
Açıklama
Desi Dak Kilit Kurulumu Desi Alarmlı Kilit Kurulumu DİKKAT: Kilit kapıya monte edilmeden önce SAĞ veya SOL kapıya ayarlamak için; kilit üzerindeki mandal döndürme deliğine ok yönünde ince bir tornavida sokarak mandalı dışarı doğru(1) itiniz. Bu işlemden sonra mandalı el yardımı (2) ile SAĞA veya SOLA çevirerek istediğiniz konuma getirip tornavidayı çıkarınız.Desi Dak Kilit Kurulumu Desi Alarmlı Kilit Kurulumu DİKKAT: Kilit kapıya monte edilmeden önce SAĞ veya SOL kapıya ayarlamak için; kilit üzerindeki mandal döndürme deliğine ok yönünde ince bir tornavida sokarak mandalı dışarı doğru(1) itiniz. Bu işlemden sonra mandalı el yardımı (2) ile SAĞA veya SOLA çevirerek istediğiniz konuma getirip tornavidayı çıkarınız.
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
Önceki yazı
Güvenlik Kamera Sistemleri
Sonraki yazı
Dak Kilit Kullanım Kılavuzu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü