Desi ismi ile yenilenen ve değişen marka kimliği, mağaza konsepti, marka değeri, ürün kalitesi ve fiyat politikası ile satın alırken ve kullanırken kadınları ve erkekleri mutlu eden bir dünya markası olma yolunda başarı ile ilerliyor. Bir Türk markası olarak desi ürünlerinin yüzde 90’ı da yerli üretimdir. Biz de bunları gözönünde bulundurarak hem bir marka, hem de yerli üretime önem veren bir firma olan Desi alarm sistemlerini tercih ettik.

KISA SÜREDE TERCİH EDİLEN BİR ALARM OLDUK

desi ile çalışmaya nasıl karar verdiniz?

istanbul desi markası olmaya  mağazamızı açmayı tasarlarken, yine istanbul un  ilk alışveriş merkez alarm  olan ve şehir merkezinde bulunan, herkesin çok rahat bir şekilde ulaşabileceği sultangazi ye açmaya karar verdik.

DESİ ALARM MÜŞTERİLERİMLE BİZZAT 

Alarm konusunda hitap ettiğiniz kesim?

Her noktası titizlikle tasarlanan Desi mağazamızda müşteri memnuniyeti en ön sırada olup, bu konuda bizzat kendim müşterilerimle birebir ilgilenerek onları mutlu etmeye çalışıyorum. Müşterilerimizin mağazamızdan mutlu ayrıldığını gördükçe ben daha da mutlu oluyorum. Ürün ve tasarımlarımızla, güvenlik sektöründe iddialıyız, diyebilirim. teknolojiyi takip eden, teknolojiyi yaşayan  vazgeçilmezi olacağımızı belirtmek isterim

 

Son olarak Desi alarmla ilgili neler söylemek istersiniz?

Güvenlik Sektöründe başarıları ile kendinden söz ettiren Desi markasının bir Bayisi olmaktan ve istanbul halkını desi ile buluşturmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Bu işbirliği ile beraber desi’nin kendine özgü tasarımları, teknolojiyi yansıtan ürünleri ve deneyimli satış ekibimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedefliyoruz.

Menü