desi-alarm-urunleri

Desi Alarm Ürünleri

Türkiye’nin en güzel illerinden birisini ifade eden İstanbul, tarihi mekanları ve yerleriyle herkesin mutlak surette görmesi gereken bir yeri ifade ediyor. Burada yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu ifade eden halkının kendi güvenliklerine yönelik aldıkları bir dizi tedbirlerin içerisinde Desi alarm ürünlerin yeri oldukça dikkat çekiyor. Ev veya işyeri alarm sistemlerini imal eden ve tasarlayan Desi markasının yüzde yüz yerli sermaye ürünlerinin tarafından tercih edilmesi oldukça memnuniyet verici bir durumdur. Çünkü Desi alarm, tamamen Türkiye şartlarına uygun olarak tasarladığı alarm ürünlerini verimlilik konusunda birçok teste tabi tutarak piyasaya sunuyor.

İthal edilen alarm ürünlerinden çok daha kaliteli ve uygun fiyatlara satışa sunulan Desi ürünlerinin sunduğu avantajlar sayesinde hırsızlık olaylarıyla ilgili girişimlerin asla söz konusu olamayacağının garantisinin vermek yanlış olmaz. Hırsızların en fazla çekindikleri gürültü ve hırsızlık girişimin en yakın merkeze intikal etmesi gibi senaryoların hesaplanarak uygulandığı alarm sistemlerinde kuvvetli siren sistemleri bulunuyor. Bu sirenlerin sayesinde hırsızlık girişimin ilk dakikasından itibaren hırsızların emellerine ulaşabilmelerinin önünde gürültü ve panik önemli bir engel teşkil ediyor.

Bununla beraber sisteme kayıt edilebilen numaralar ve amirlik ihbar hatlarına giden mesajlarla derhal hırsızlık girişiminin olduğu noktaya polis ve işyeri sahiplerinin gelmesi sağlanıyor. Birinci sınıf mühendislik harikası olarak imal edilen alarm sistemlerinin ithal ürünlerden tasarım ve teknik olarak birçok farkının söz konusu olmasıyla beraber; servis hizmetleri açısından da Desi tarafından gösterilen performans asla dışarıdan ithal edilen ürünlerle kabili kıyas değildir. Dışarıdan ithal edilerek getirilen ürünlerin servis hizmetlerinde birçok sorun ve problem söz konusu olurken Desi ile hızlı ve etkili servis hizmetlerinin sunulması söz konusu oluyor.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı işletilen servis hizmetlerinde her zaman için hızlılık, güven ve çözüm odaklı anlayış diri tutuluyor. Müşterilerin ürünlerle ilgili sıkıntılarının anında çözülmesi, ithal edilen ürünlerin temsilcisi markalarla asla kıyas edilemeyecek derecede hızlı ve verimli şekilde gerçekleşiyor. Uygun fiyat, üstün güvenlik performansı ve müşteri memnuniyetiyle İstanbul Desi Alarm için en mükemmel tercih!

,
Önceki yazı
Ucuz Alarm Sistemleri Fayda Sağlar mı
Sonraki yazı
Desi Ev Alarm Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü