Alarm sistemleri güvenliği sağlayan teknolojik sistemlerdir. Kapı zorlandığı zaman alarm devreye girerek uyarı verir. Firmamız alarm sistemlerindeki her parçayı ve aparatı yerli olarak temin eder. 1991 yılında kurulan firma sektörde lider konumda olup tüm ürünler için montaj hizmeti de sunar. Alarm sistemleri içinde fiyatı çok uygun olsun fakat hırsızlar için caydırıcı olsun derseniz sahte siren sistemi kullanabilirsiniz. Sahte siren gerçek siren sesinden ayırt edilmez. Sistemi kumanda ile yönetebilirsiniz. Firmamızın ürün yelpazesi çok geniştir. Parmak izi kilit sistemi dahil olmak üzere birçok ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemi Kamera İle Entegre Edilir Mi?

Hırsız alarm sistemlerinde kamera sistemleri sıklıkla kullanılır. Aynı anda kullanım başarıyı artırır. Tek başına kamera sistemi başarı sağlayamaz. Aynı anda kameradan alınan görüntü hırsız alarm sistemini aktif hale geçirir. Firmamız son teknoloji ürünleri entegre ederek sizlere sunar. Kurulum ve montaj için her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz alarm sistemleri ev ve iş yerleri için çok uygundur. Kablo olmaması güzel bir görüntü sağlar. Gücünü pil ve aküsünden alır. Düzenli bakım yaptırarak uzun süre kullanabilirsiniz. Kablosuz sistemlerin bataryasını yılda bir defa değiştirmeniz gerekir. Kurulumu çok kolaydır. Alarm sistemi aparatları birbirine kablosuz olarak bağlanır. Bu sayede ortamda fazla kablo görünmez ve kişiyi rahatsız etmez. Firma köklü ve herkes tarafından bilinen bir firmadır. Aldığınız alarm sistemleri 2 yıl garantilidir. Garantisi devam eden ürünleri firmamıza göndererek bakım ve onarım yaptırabilirsiniz.

Alarm Sistemi Güvenli Midir?

Hırsız ve soygun olaylarından korunmak için en iyi yöntem alarm sistemidir. Alarm sistemi alırken firma ve marka önemlidir. Ona göre seçmeniz ve kullanıcı yorumlarını okumanız gerekir. Firmamız hemen hemen her ilde bayilik açmıştır. Kullandığınız alarm sistemi bakımını bulunduğunuz ilde bayimize giderek yaptırabilirsiniz. Desi alarm sistemleri için firmamız ile görüşerek hızlı kurulum yaptırabilirsiniz. Alarmın kurulumu kolaydır ve basit bir çalışma prensibi vardır. Hırsızlara karşı yüksek düzeyde koruma sağlar. Güvenle kullanımınız için üretilmiştir.

Desi Güvenlik Teknolojileri olarak; Desi Alarm ürünlerinin satış ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz.

Siz dışarıdayken, hem evinizi hem iş yerinizi kötü niyetli kişi ya da kişilerden korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Desi Alarm ile artık çok kolay. Alarm Sistemleri konut ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı; hırsızlık, yangın, su baskını, doğal gaz kaçağı vb. durumlarda siren ile uyaran ve alarm merkezine sinyal iletmesi ile en yakın karakol, hastane, itfaiye gibi kuruluşların durumdan haberdar olmasını sağlayan sistemlerdir.

Menü