1990’lı yıllardan itibaren çalışmalarını sürdüren Türk markası olarak DESİ alarm, müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir ve güvenlik ihtiyacınıza yönelik olarak farklı profesyonel çözümler üretmektedir. Ürünlerinin elektronik tasarımını, üretimini, dağıtımını kendi pazar bünyesi çerçevesinde gerçekleştirerek sektörel bazda hizmetlerini sunmayı sürdürebilmektedir. Müşterilere bireysel olarak hizmet sunan DESİ alarm; işyeri, apartman, site, Türkiye’nin birçok eğitim ve sağlık kurumlarında da güvenliği dikkate alarak alarm sistemleri hizmetini kurmuş, piyasada varlığını başarılı bir şekilde sürdürebilmiştir. Sağlık prosedürleri alanında sağlıklı bir yönetim anlayışı içerisinde hareket eden DESİ, kaliteli ürün farkıyla uygun fiyatlar belirlemiş, insanların en çok ihtiyaç duyduğu güvenlik hizmetlerinden faydalanmasında sınır tanımamıştır. Piyasadan gelen teklif ve şikâyetler doğrultusunda ürünlerinin tanıtımını satışa sunmuş, kaliteli ürün anlayışına sahip çıkan güvenilir firmalardan biri olmuştur. Günde 7/24 hizmet veren firma, bulunduğunuz mekânın güvenliğini sağlayabilmektedir.

Güvenlik ekibince yapılan mekân incelemesinden sonra mekânın risk durumu dikkate alınarak sistem kurulumuna başlanabilmektedir. DESİ ev kurulumda dış alan sireni, hareket dedektörü, manyetik kontak, nem ve ısı dedektörünü de tercih ederek güvenliğinizi arttırmak sizin elinizdedir. Ev içi kurulum, gün içerisinde evde hareket halindeyken istenen bir sistem kurulumudur. Alarm takip hizmeti sayesinde müşteri ile temsilci iletişim halinde olur ve alarmın çeşidine göre polis, ambulans, itfaiye vb. ilgili birimler yönlendirilebilir. Alarm takip hizmetten faydalanıyorsanız alarm devreye girdiği zaman otomatik olarak santral tarafından aranarak durumdan haberdar edilirsiniz. Ev dışı kurulum da iş yerlerinde mesai bitiminde, evde kimse olmayınca istenmekte olan kurulum şeklidir. Hırsızlık olaylarına karşı güvenlik önlemleri alınarak olayların önüne geçilebilir, iş yerinizin güvenliğini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Firma çalışanlarıyla birlikte 600’ü aşkın servis ağıyla DESİ, üzerine düşen toplumsal sorumluluklarını güvenli bir biçimde yerine getirerek, rahat bir yaşam sürdürme imkânı verebilmektedir.

Desi Alarm Sistemleri İle Hırsıza Karşı Koruma

Geceleri ve gündüzleri evinizi işinizi güvenli olup olmadığı konusunda endişelenerek geçirin.geceleri Dinlenin, 24 saat izlenmesi ve güvenilir bir güvenlik sistemi ile korunması kolay. Konut ve ticari alarm izleme alanında endüstri lideri olan ALARM SİSTEMLERİ ile çalışıyoruz.
Sizin için en iyi çözümü belirlemek için ticari mülkünüze gelip ücretsiz güvenlik analizi yapacağız. AHD kameraları veya herhangi bir alarm etkinliğini bağlı akıllı cihazınızdan uzaktan görüntüleyin. Dürüst bir personel ve tam, güvenilir hizmetleri yerel olarak bulacaksınız.


Hırsız Alarmı Güvenlik Sistemleri, kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Ofisiniz veya Eviniz için 24 saat güvenlik kontrolü sağlar. Alarm sisteminin kurulumu şirketimiz tarafından ücretsiz yapılan keşif sonrasında uygun sistem seçimi ile yapılır. İsteğe bağlı olarak Alarm İzleme ve Kontrol Merkezi 7/24 güvenliğinizi takip eder.

Menü