Desi Alarm Servisi

Desi Alarm

Desi Alarm Sistemleri Yetkili Servisi Hizmeti

Bazı Alarm Sistemlerinin teknik servis açısından yetkili servis ağlarının bulunmaması nedeniyle eğer alarm sisteminizde herhangi bir sıkıntı, arıza olursa garanti dışındaki servislerde çözüm bulmanız gerekecek. Fakat Desi Alarm firması montaj, servis, teknik destek konusunda diğer firmalara göre daha gelişmiştir. Yani satışından, servisinden ve teknik desteğiden alarm sistemi konusunda her konuda size yardımcı olur. Bu da alarm sisteminizde bir sıkıntı çıktığında direkt olarak bizimle muhatap olmanız anlamına gelir. Yani Desi Alarm Sistemlerinin her konuda sizlere yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Eğer sizde Alarm Sistemi montajı yaptırmak, ürün temin etmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İletişim Numarası : 0850 304 46 16 – 0212 619 11 11 – 0216 572 55 10

Alarm Sistemleri Kiralama Mantığı ile çalışmaz, Taahhüt, Kontrat gibi zorlayıcı ve bağlayıcı bir sistem söz konusu değildir, DESİ ithalatını yaptığı Alarm Sistemlerinin satışını gerçekleştirir ve ürün tamamen sizin olur. Herhangi aylık veya yıllık bir ödemesi yoktur. Ürünlerimizi satın aldığınız taktirde 2 Yıl Sanayi Bakanlığından onaylı garanti altında olur ve başka hiçbir ek ücret ömür boyu ödemezsiniz. Aşağıda gösterimi yapılan Alarm Sistemi ürünlerimizin her bütçeye ve her ihtiyaca göre kablolu ve kablosuz Alarm Sistemi mecuttur. Ev ile İşyeri Güvenlik Alarm Sistemlerimizin hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.Kiralama sistemlerinde satışçıların koz olarak kullandığı emniyete bağlı haber alma merkezleri bizim sistemimizde de aynı şekilde mevcuttur.

5 Adet Servis Aracımızla Bütün İSTANBUL Hizmetinizdeyiz.

istanbul avrupa ve anadolu merkez de bulunan firmamız geniş servis ağı ile istanbul %100 bütün ilçelerine deneyimli profesyonel kadrosu ile montaj ve servis hizmeti sunmaktadır. hizmet sunduğumuz bölgeler ve ilçeler şöyledir.  kısacası Tüm istanbul Bölgesinde hizmetinizdeyiz…

Desi Alarm Ürünleri gün geçtikçe artan ve gelişen cihazlardır. Tüketim sürecinde tüketicilerin ihtiyaçlarının karşılanması temeldir. Bu ihtiyaçlar sadece satış anını kapsamaz. Satıcılar satış işleminden sonra da bazı hizmetleri tüketiciye sağlamak zorundadır. Satış sonrası hizmetlerin en önemlisi yetkili servis hizmeti sunulmasıdır. Yazımızda teknik servis olarak ta bilinen desi yetkili servislere ilişkin tüketicilerin bilmesi gereken önemli noktalara değinilecektir.

Önceki yazı
Desi Alarm Evinizin Gözü !
Sonraki yazı
Güvenlik Sistemlerinde Alarm Sistemleri Çeşitleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü