Desi Alarm Osmaniye

Hırsız Alarm sistemleri çok küçük işletmeden büyük işletmelere kadar olmazsa olmaz güvenlik ürünlerinin başında gelmektedir, yalnızca hırsız veya yetkisiz kişilerin girişlerini önlemekle kalmayan bu sistemler size yarı akıllı ev sistemine dönüşebilmektedir. İstediğiniz senaryoları üretebilmekte sınır tanımayan bu sistemler içinde çok farklı marka ve modeller bulunmaktadır. Kablolu modellerin yanı sıra tamamen kablosuz sistemlerde mevcuttur. Sizin için uygun çözümler ve cazip fiyatlarımızdan bilgi almak için 0850 304 46 16 arayabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Günümüz teknolojileri hızla ilerlemekte olup, alarm sistemleri konusunda da çok güzel ürünler tasarlanıp kullanıma sunulmuştur. Ev, işyeri, market, kuyumcu, hastane, resmi daire ve birçok özel iş yerlerinde alarm sistemleri vardır. Ev veya işyerlerinin yangın, hırsızlık, gasp, gibi olumsuz olaylara karşı birçok güvenlik ve tedbir önlemidir

Yangın Alarmı

Yangın alarmı, ısı, duman, ateş gibi durumlarda alarm dedektörü tarafından algılanıp alarmı harekete geçirir. Böylece daha işin başında yangın tehlikesine karşı alarm sistemi sayesinde korunmuş oluruz.

Gaz Alarm Sistemi

Ev veya işyerlerinde tüp gaz ve doğalgaz kullanılmakta olup bunlardan doğabilecek sızıntı ve kokunun insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden alarm sistemi sayesinde can ve mal güvenliği sağlanmış olur.

Hırsızlık Alarmı

Ev ve işyerlerinde sık kullanılan ve değerli eşya, altın, senet gibi maddi değeri yüksek ve manevi değeri olan varlıklarımızın hırsızlık ve yağmalanmasına, mekânın dışında gelebilecek her türlü zarar unsurlarına karşı cama dokunulduğu veya kapıya dokunulduğu hareket sensorları; sayesinde algılanıp uyarı sesi ile korunmuş oluruz.

Hırsızlık alarmı, uyarı siren sesi ve gerekli yerleri gönderdiği sinyali sayesinde hırsızların korkulu rüyası haline gelmiştir. Her türlü hırsızlığa karşı firmamız ile iletişime geçip alarm sistemleri hizmetimizden en uygun fiyata faydalanabilirsiniz.

Panik Butonu

Panik butonu acil durumlarda kullanılan bir alarm sistemidir. Örneğin bir banka soygununda ayağının veya bilgisayarın yanında butona basılmasıyla emniyet güçlerine uyarı gitmiş olur. Bu durum her hangi bir tehdit karşında da kullanılmaktadır.

Can ve mal güvenliğiniz için alarm sistemleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Algılayıcı ve dedektörler

Alarm paneli
Sistem kontrol kumandası gibi bölümlerden oluşmaktadır.
Alarm sistemleri kablolu ve kablosuz olarak tasarlanmış olup size en uygun alarm sistemleri için firmamız hizmetinizdedir. Yüksek ses kalitesine sahip olup dışarıdan kablosu kesilse bile hırsızlara ve zararlı unsurlara karşı oldukça caydırıcıdır. Sizin için en uygun olan proje ile tasarlanıp gönül rahatlığıyla ev ve işyerinizin güvenli bir şekilde korunması sağlar, sizde daha güvenli bir şekilde korunmak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Özet
Makale adı
Desi Alarm Osmaniye
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu