DESİ Deneyim, Tecrübe : Alarm  Güvenlik Sistemleri Çalışanları, güvenlik konularında gerçek eğitim almış, iş tecrübesi fazla kişilerden seçilmektedir. Teknik Serviste çalışabilmek için en az Elektronik Yüksek Okulu Mezunu olmak gerekir.

Kolay Ulaşım : 7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Alarm firmamızı aradığınızda hemen ulaşabilirsiniz. Telefonlarımız ve Acil Güvenlik Personelimizin Telefonları 24 saat açık olmakta, her türlü bilgiyi size aktarabilmektedir.

Sizinle Aynı Düşüncedeyiz : Alarm  %100 Müşteri Memnuniyeti Prensibiyle çalışır. Güvenlik Sisteminizin; Uzun ömürlü olması, Sorunsuz çalışması, Size alarm anında haber verebilmesi gerekir. Kurduğumuz yüzlerce sistemde memnun müşteri edinmek temel amacımızdır. Çünkü her memnun müşteri yeni bir müşteri getirir.

Teklif Edilen Ürünlerin Kullanılması : Güvenlik ürünleri binlerce çeşitte ve kullanıcının anlayamayacağı özelliklerde mevcuttur. Alarm  kurduğu sistemlerde müşteriye bahsettiği ürünlerden farklı ürünler kullanmaz. Müşterisini Asla Yanıltmaz.

Her Bütçeye Uyan Geniş Ürün Yelpazesi : Alarm , 19 tane ithalatçı ve üreticinin bayiliğini yürütmekte, her bütçeye uyan sınırsız ürün çeşidiyle hizmet vermektedir. Kamera Sistemlerinde  ürünlerini kullanmaktadır. Alarm Sistemlerinde  hırsız alarmlarını güvenle kurmaktadır.

Yangın Alarm Sistemlerinde TSE Belgeli Yangın Alarm Panelleri ile, Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe göre kurulum yapar.

İhtiyaca Göre Çözümler : Evinize veya iş yerinize kurulacak olan alarm-güvenlik sistemleri, ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanır. Güvenlik uzmanlarımız, montaj öncesinde yaptıkları keşif esnasında, size uygun bir alarm sisteminin detaylarını belirler ve kullanılacak ürünlerin seçimi buna göre yapılır.

Kullanılan Malzemelerin Kalitesi : Desi Alarm tarafından kullanılan tüm ürünler uluslararası standartlara uygundur. Alarm sistemleri konusunda dünyada lider konumda bulunan ve Türk Malı desi firmalarının ürünleri kullanılmaktadır.

Kullanılan Kablo ve Konnektörlerin Kalitesi : Alarm ve Güvenlik Sistemlerinde yüzlerce çeşit kablo kullanılmaktadır. Maliyeti düşürmek için kullanılan ucuz kablolar zamanla özelliğini yitirmekte, fare gibi hayvanlar tarafında yenmekte ve sistemi kesintiye uğratmaktadır.Alarm Kablosu konusunda çok hassastır ve en kaliteli kabloları kullanmaktadır. Asla DT8 Diafon kabloları ile Alarm Sistemi Kurmamaktadır.

Abstract Art Spectrum Background

Abstract Art Spectrum Background

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.