Desi Alarm Muğla

Mal güvenliği için hırsız alarm sistemlerine ihtiyaç duyulurken, can ve mal güvenliği için yangın alarmı ve gaz algılama alarm çeşitlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Muğla alarm sistemleri olarak tüm bina yapılarına uygun her çeşit alarm sistemi kurulumu yapılmaktadır. Alarm sisteminin kurulumunda, kaliteli ürünler kullanmaya ve tüm işlemlerin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Alarm sistemleri, istenmeyen bir durumun meydana gelmesini önleme için kullanılan elektronik sinyal sistemi olarak tanımlanabilmektedir.

Alarm Çeşitleri

Güvenlik sistemleri denildiğinde akla ilk olarak alarm sistemleri ve güvenlik kameraları gelmektedir. Ev ve iş yerlerine izinsiz girişleri önlemek için alarm sistemlerine her zaman ihtiyaç vardır.

Alarm çeşitlerimiz arasında;

  • Hırsız alarm sistemi,
  • Yangın alarm sistemi,
  • Gaz algılama alarm sistemi,
  • Alarm çeşitleri bulunmakta ve bu sistemlerin kurulumları için kurulum öncesinde gerekli projelendirmeleri yapıyoruz.

 

Sistem kurulumlarında profesyonelce davranıyor ve uzman elamanlarımız ile işlemleri yapıyoruz.

Hırsız alarmı

Muğla alarm sistemleri olarak kurulumunu yaptığımız alarm çeşitlerinin başında hırsız alarmı gelmektedir. Hırsız alarm sistemlerinin kurulumlarını yaparak, siz evde yokken bile evinize hırsızların girmesini engelliyoruz.

Alarm sistemlerini projelendirirken, sadece bina giriş kapısı için değil dışarıdan içeriye giriş sağlanabilecek tüm kapı ve pencere bölümlerine alarm sistemi bağlantıları yapıyoruz. Evinizden ya da iş yerinizden ayrılırken, alarm sistemini aktifleştirmeniz, izinsiz girişlerin önüne geçecektir. Hırsız alarm sisteminin varlığı bile en büyük caydırıcı unsurdur.

mugla-desi-alarm-sistemi
mugla-desi-alarm-sistemi

Yangın Alarmı

İnsanların toplu olarak bulunduğu, iş yerleri ve alışveriş merkezi gibi yerlerde yangın alarm sistemleri bir zorunluluk haline gelmiştir. Evleriniz için yangın alarm sistemleri kurulumlarını bizlerden talep edebilirsiniz. İnsanlar, bir ortamda uzun süre kaldıklarında, çeşitli nedenlerle oluşan dumanı ilk başlarda hissedemezler. Ancak yangın alarm sistemi en küçük duman belirtisini algılayarak, çevredeki insanları uyaracaktır.

Gaz Algılama Sistemleri

Ülkemizde, doğalgaz kullanımının artmasıyla birlikte özellikle evlerde gaz algılama alarm sistemlerinin önemi artmıştır. Firmamız, gaz algılama sistemlerini kurarken, ortamın yapısına göre birden fazla noktaya alarm cihazı yerleştirmektedir. Cihaz ayarlarının hassasiyet ayarlarını yapıyor ve oluşabilecek gaz sızıntılarını hemen tespit etmesini sağlıyoruz. Alarm sistemleri kurulumu yapan bir firma olarak, kurulum sonrası servis hizmetlerimizi de veriyoruz.

Özet
Makale adı
Desi Alarm Muğla
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu