Desi Alarm Malatya

Ev Güvenlik Sistemi satın alırken aşağıdakileri göz önünde bulundurun

Sevdiklerinizi ve değerli eşyalarınızı korumak için bir ev alarmı satın almak konusunda hala şüpheleriniz var mı? Her 40 saniyede bir evde bir hırsızlık çıktığı bildirilir ve her yıl çıkan hırsızlıklar, bir araya gelen diğer felaketlerden çok  insanlara zarar verir.. Bu, ev hırsızları ülkenin her yerinde evinde  Evde soygunlar ve soygunlar, çoğu kişinin işyerindeyken, öncelikle sabah 10.00 – 19.00 arasındaki yerleşim yerlerinde görülür. Yaklaşık 15 saniyede türkiyede ön kapı, arka kapı veya birinci kat cam pencereleri girilerek yeni bir ev soygunu bildirilmektedir.  Ev Güvenlik Sistemleri şirketimizi bugün arayın ve acil bir durumda sizi nasıl kapsayabileceğimizi konuşalım!

 

malatya-alarm

 

Neden Ev Güvenlik Alarmı Alınır?

Aile, Arkadaş ve Değerli Eşyalarınızı Davetsiz Kişilere Karşı Koruyun
Evinizi ve Sevdiklerinizi Yangından Koruyun
Karbon Monoksitten Kaçının
Değerli Ürünleriniz İçin Koruma
7/24 Yerel İzleme
Ev Sahipleri Sigortanıza Tasarruf Edin
Evinizi Uzaktan Takip Edin Sıcaklık İzleme ile Enerji Maliyetlerini Azalt

Desi ile En yüksek hizmet standardına sahip olursunuz, çünkü evinizin profesyonel koruma için çok değerli olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla yalnızca kaliteli ekipman tedarik ediyoruz ve türk malı Standartlarına üretiyoruz.

ev güvenliği önceliklerindendir ve tse Standartlarına ayak uydurabilmek için yöneticilerimizin ve mühendislerin düzenli eğitim almalarını sağlıyoruz, böylece tasarladığımız ve kurduğumuz sistemler her zaman amaca uygundur. Tüm güvenlik spesifikasyonlarında durum böyledir.

harika işçilik ile düzgün ve düzenli iş ve asla karışıklık içinde kalmayacaksınız  uzmanlık – eviniz ve durumunuz için ideal olan kaliteli bir sistem elde edersiniz.

Siz ve aileniz tamamen korunurken evinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.Kablosuz Kapı / Pencere Sensörleri İletişim sensörü, bir kapı veya pencere açık olduğunda sizi uyarır. Bu göze batmayan sensörler, sizi güvende tutmak için çok çeşitli kapı ve pencere türleri ile çalışır.Hareket Sensörü Bu kızılötesi cihaz, görüş alanından geçen insan vücudundaki ısıdan gelen sıcaklık değişikliklerini tespit eder. Geniş odalarda, dar koridorlarda ve merdiven boşluklarında kullanılması önerilir.
Eviniz için bir kamera sistemi tasarlarken yalnızca fiyat düşünmüyoruz. Güvenilir ve iyi performans gösteren ekipmanları seçiyoruz. Bu, maliyetleri minimum seviyede tutarak geri dönüş ziyaretlerini azaltır. Daha ucuz cihazlar daha uzun sürüyor ve yüklemek çok daha maliyetli, zayıf bir videolu ve güvenilmez olması muhtemel – en çok ihtiyaç duyduğunuzda başarısız oluyor.