Desi Alarm Kocaeli

Neden Desi alarma ihtiyacın var?

Evinize işyerinize uzaktan kurma iptal etme çalıştırma tertibatına sahip olmak, yıl boyu yarar sağlar. Yeniden rahatsız hava koşullarına yakalanmaya gerek yok! Uzaktan kumanda olarak da bilinen bir uzaktan kumandayla çalıştırılan konfor, sadece bir düğmeye basarak uzaklaşmaktır. evinin önündebiri mi  var? Sorun değil! alarmınızı sabotaj alanların konforunda uzaktan çalıştırın ve uzakta alarmı sesinin bitmediğini izleyin. Aynı şey, evin ve işyerinin içindeyken de geçerlidir. AC’yi açık bırakın ve bu kabarcıklı koltuklar ve sürüş tekerlekleri hakkında endişelenmeniz gerekmeyecek.

Ve bu sadece avantajlardan birkaçı. Araba kullanmadan önce aracınızı “ısıtmak” suretiyle aslında gaz kilometreından tasarruf edebileceğinizi biliyor muydunuz? Doğru, çünkü yağ yükseltiyor ve motorun daha verimli çalışmasına ve gereksiz gerginlik uygulamasına engel oluyor.

Uzaktan başlatıcılar genellikle anahtarsız giriş ve güvenlik alarmlarıyla birlikte verilir. Alarm çaldıysa uzaktan kumanda ile sizi uyararak hırsızlığa karşı gelişmiş koruma sağlayan iki yönlü uzaktan kumandalar taşırız.

Şirket Grubumuz her endüstrinin kendi zorlukları ve fırsatları olduğunun farkındadır. Desteklediğiniz hizmetlerin değerini tam olarak kullanmak için endüstrinizdeki ayrıntılara derinlemesine dalıp bilgi, deneyim ve deneyime sahibiz.

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
  • Kamera Sistemleri
  • İp Kamera Sistemleri
  • Villa Alarm Kamera sistemleri

Nitelikli adayların aşağıdakilere sahip olmaları gerekir:

Konut ortamında deneyim, kaba işler yapmak ve bitirmek (tel çalıştırmak) ve evler boyunca elektrik / alçak gerilim kurulumu yapılması.Yerel, yüksek eğitimli, teknik ekip tüm akıllı ev teknolojisi ve sesli görsel ihtiyaçlarınıza yönelik derinlemesine tasarım, kalifiye kurulum ve hassas bakım sunar.

Kurulumu gerçekleştirmek için seçebileceğiniz geniş bir ürün kütüphanesi ve lisanslı teknisyenler sunuyoruz. Kendi ekipmanınızı sunmak isterseniz veya sizin için çevrimiçi olarak daha iyi bir fiyat bulursak, biz de bunu yükleyeceğiz!

Mevcut evler, işletmeler ve yeni inşaatlar için her ölçekteki kontrol sistemini kullanan kullanımı kolay sesli görsel deneyimler üretmeye yardımcı oluyoruz.

Sistemlerimiz, her yönü birlikte yöneten birleşik bir sistem oluşturmak için bir evin farklı bileşenlerini birbirine bağlar.

İster binanın yapım aşamasındasınız, ister içeri giriyorsunuz veya mevcut evinizi güncelleştirecek; eviniz veya işiniz için akıllı, güvenli ve sofistike eğlence ve güvenlik çözümleri tasarlamanıza ve yüklememize yardımcı oluyoruz.