Hırsız alarm sistemleri; ev, ofis, fabrika ya da daha büyük tesisler gözetmeksizin, her türlü mekanın dahili ve harici güvenliğini sağlamaktadır. Hırsız alarm sistemleri çağın gereksinimi olan korunma ve yaşanılan ortamdaki güven duygusunu geri kazandırmaktadır. Evinizin, işyerinizin, sevdiklerinizin ve değer verdiğiniz eşyalarınızın güvenle korunması için artık en çok ihtiyaç duyulan teknoloji haline gelmiştir.

Koruma amaçlı kurulan hırsız alarm sistemleri, evlerde evin müstakil veya daire olması, bağımsız veya bir yaşam alanı içinde bulunması seçeneklerine, mekanın fiziksel özellikleri ve içinde yaşayanların yaşam tarzlarına bağlı olarak basit ve tam koruma içerecek şekilde dizayn edilir. İşyerleri ve çevre güvenliğinde ise mekanın risk analizi tespit edilerek can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü sunulur.

Güvenlik Teknolojileri tarafından satış, montaj ve bakım hizmetleri verilen profesyonel alarm sistemleri kablolu-kablosuz dekoratif modelleri ve kolay kullanımı ile ev ve işyerleriniz de tam koruma sağlamaktadır.

Kağıthane Desi Alarm Fiyatları Nedir !

Alarm sistemleri takılı bulundukları noktada hırsızlık, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumları haber vermek ve size yardım çağırabilmek için kullanılan elektronik ürünlerden olaşan sistemlerdir. Sistem ev yada iş yerlerinizdeki risk noktalarına, isteklerinize ve bütçenize göre elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. İstenmeyen durumu algılar ve sistem alarm verir. Sistem alarm verdiği zaman sesle, ışıkla, telefon ile çevreye ve gerekli yerlere haber verir. İstenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. içerideki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kurma ve kapama işlemleri bir şifrenin tuşlanarak girilmesi , uzaktan kumanda yada telefon ile ile gerçekleşir.

Alarm Sistemi Bulnan Yerlerde Hırsızlar Tarafından Telefon Hattı Kesilmeleri Yoğunlaştı.Bunun İçin GPRS Sistemini Önemle Tavsiye Ederiz.Alarm Sisteminiz Gprs Modül Üzerindeki Sim kart aracılığıyla Alarm Merkezine 60 saniye aralıklarla sinyal gönderir.Yani online bağlıdır.Yedekte ise Türk telekom Hattı bulunmaktadır. baz istasyonunda bir çalışma veya arıza olursa bu süre zarfında telekom hattı devrededir.Telefon hattına herhangi bir sabotaj olursa bu bilgi de alarm merkezi tarafından görülmekte ve ihbar yapılmaktadır.

Sistem yeni yeni insanlar tarafından tercih edilmeye başlandığı için ,bunu fırsat bilen bazı alarm ve güvenlik firmaları
Fct cihazını veya Gsm modülünü, Gprs Modül takıyoruz diyerek insanları kandırmaktadırlar.
Alarm Panelinden gelen tüm sinyalleri Alarm Haber alma merkezine Rapor edebilir

GPRS Data kanalını kullanarak yüksek hızda veri aktarımı sağlar

GPRS Data kanalı kullanıldığı Taktirde düşük haberleşme Maliyeti sağlar

Bord üzerinde 4 Programlanabilir Giriş

Kesintisiz Hat güvenliği Sağlamaktadır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.