Kadıköy Desi Alarm Ürünleri

İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisini ifade eden Kadıköy, tarihi mekanları ve yerleriyle herkesin mutlak surette görmesi gereken bir yeri ifade ediyor. Burada yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Kadıköy halkının kendi güvenliklerine yönelik aldıkları bir dizi tedbirlerin içerisinde Desi alarm ürünlerin yeri oldukça dikkat çekiyor. Ev veya işyeri alarm sistemlerini imal eden ve tasarlayan Desi markasının yüzde yüz yerli sermaye ürünlerinin Kadıköy tarafından tercih edilmesi oldukça memnuniyet verici bir durumdur. Çünkü Desi alarm, tamamen Türkiye şartlarına uygun olarak tasarladığı alarm ürünlerini verimlilik konusunda birçok teste tabi tutarak piyasaya sunuyor.

İthal edilen alarm ürünlerinden çok daha kaliteli ve uygun fiyatlara satışa sunulan Desi ürünlerinin sunduğu avantajlar sayesinde hırsızlık olaylarıyla ilgili girişimlerin asla söz konusu olamayacağının garantisinin vermek yanlış olmaz. Hırsızların en fazla çekindikleri gürültü ve hırsızlık girişimin en yakın merkeze intikal etmesi gibi senaryoların hesaplanarak uygulandığı alarm sistemlerinde kuvvetli siren sistemleri bulunuyor. Bu sirenlerin sayesinde hırsızlık girişimin ilk dakikasından itibaren hırsızların emellerine ulaşabilmelerinin önünde gürültü ve panik önemli bir engel teşkil ediyor.

Bununla beraber sisteme kayıt edilebilen numaralar ve amirlik ihbar hatlarına giden mesajlarla derhal hırsızlık girişiminin olduğu noktaya polis ve işyeri sahiplerinin gelmesi sağlanıyor. Birinci sınıf mühendislik harikası olarak imal edilen alarm sistemlerinin ithal ürünlerden tasarım ve teknik olarak birçok farkının söz konusu olmasıyla beraber; servis hizmetleri açısından da Desi tarafından gösterilen performans asla dışarıdan ithal edilen ürünlerle kabili kıyas değildir. Dışarıdan ithal edilerek getirilen ürünlerin servis hizmetlerinde birçok sorun ve problem söz konusu olurken Desi ile hızlı ve etkili servis hizmetlerinin sunulması söz konusu oluyor.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı işletilen servis hizmetlerinde her zaman için hızlılık, güven ve çözüm odaklı anlayış diri tutuluyor. Müşterilerin ürünlerle ilgili sıkıntılarının anında çözülmesi, ithal edilen ürünlerin temsilcisi markalarla asla kıyas edilemeyecek derecede hızlı ve verimli şekilde gerçekleşiyor. Uygun fiyat, üstün güvenlik performansı ve müşteri memnuniyetiyle Desi Alarm Kadıköy için en mükemmel tercih!

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

 

 

Menü