desi-caydirici-alarm-sistemi

Desi Alarm İle Yüksek Caydırıcılık Sağlayın!

Hırsızlardan korunabilmek için caydırıcılık özellikleri yüksek alarm sistemlerinden yararlanmak gerekir. Hırsızlık oranlarının giderek artmaya başladığı çağımızdan mal ve kıymetli eşyaların korunması da güç bir hale geldi. Sabah, öğlen veya gece demeden hırsızlık olaylarını yaşadığımız günümüz dünyasında, güvenlik için alınacak tedbirlerin sadece kolluk kuvvetlerine bırakılmasının pek de doğru bir davranış olmadığı gözüküyor. Dolayısıyla, bireylerin veya kurumların kendileri için alınacak tedbir ürünleri içerisinde yer alan alarm sistemleri hırsızlıktan korunmak için önemli bir yer tutuyor.

Neden alarm sistemlerine ihtiyaç var?

Desi Alarm markası olarak, Kadıköy ve İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimiz ışığında müşterilerimize sunduğumuz fayda ve avantajlar, alarm sistemlerinin neden kullanılması gerektiğine dair cevabı da içeriyor.

  1. Öncelikli sebep, hırsızlık olaylarından korunmak için yüksek caydırıcılığın çok önemli olmasıdır. Alarm sistemlerinin kepenk ve kilit gibi elemanların zorlanması veya kırılması gibi durumlarda aktif olması, yüksek sesle komşuları ve polisi harekete geçirmesi önemli bir caydırıcılığı ifade ediyor.
  2. Kamera sistemlerinde olmayan sesli caydırıcılık sistemi, alarm ürünleriyle sağlanıyor. Böylece kamera gibi sistemlerden yüzünü kapatma veya kamera yönü değiştirme gibi kalpazanlıklarla kurtulan hızsızların alarm sistemine bu gibi önleyici müdahalelerde bulunabilmeleri söz konusu olmuyor.
  3. Alarm sistemlerindeki haberleşme birimi sayesinde kurum sahibi ve polisler de hırsızlık girişiminden haberdar olabiliyor. Böylece erkenden müdahale mümkün oluyor.
  4. Aşırı ses ve gürültünün oluşması, hırsızların paniklemesine ve hırsızlık girişimi için bulundukları yeri hızlıca terk etmelerine sebebiyet veriyor.
  5. Kamera gibi sistemlerle beraber alarm ürünlerinin kullanılması, çok daha başarılı sonuçlar doğurarak, dükkan ve mal emniyetinizi sağlayabiliyor.

Alarm Sireni İle Görsel Çaydırıcılık

Desi Alarm tarafından geliştirilen ürünler, yüksek caydırıcılıklarıyla hırsızlık gibi olaylardan korunmayı mümkün hale getiriyor. Kaliteli mühendislik ürünlerinin geliştirilmesi sırasında en iyi güvenlik protokolleri baz alınarak sistemsel bir kurgu yapıldı. Böylece, hırsızlar tarafından alarm sistemlerini engelleme ve saf dışı bırakarak amaçlarına ulaşma gibi girişimler etkisiz hale getirildi. Yüzde yüz yerli üretimler yapan Desi Alarm, böylelikle çok daha uygun fiyatlarla sizlere uzun ömürlü alarm sistemleri sunuyor.

Önceki yazı
Bahçelievler Desi Alarm İle Hırsızlardan Korunun!
Sonraki yazı
Evinizin Ve İşyerinizin Güvenliğini Nasıl Sağlıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü