Hırsızlık günümüzün en çok yaşanılan suçlarından birisidir. Mala gelen zarar gibi, bazen cana da zarar gelece şekilde hırsızlık olayları söz konusu olabilir. Esenyurt Desi alarm ile hane ve dükkanlarına yönelik hırsızlık olaylarına karşı tedbir alabilirler. Caydırıcılık açısından kamera sistemlerinden çok daha iyi performans sunan alarm sistemleri, hırsızlardan korunmak isteyen her hane ve dükkan için farklı modellere sahip şekilde sunuluyor.

Alarm mı, kamera mı?

Kamera sistemleri de gereklidir ancak hırsızlıkla ilgili caydırıcılıkta artık yeterli gelmemektedir. Çünkü hırsızlar, kamera sistemlerinden yüzünü gizlemek suretiyle kaçabiliyor ve emellerini kamera kayıtları altında da gerçekleştirebiliyorlar. Halbuki alarm sistemleri için böyle bir açıklık söz konusu değildir. Desi alarm sistemi hırsızlık girişiminin ilk saniyelerinde devreye girerek, panik yaratır ve hırsızların olay yerinden kaçmalarını sağlar. Kamera sistemlerinde bu şekilde bir caydırıcılık söz konusu olmadığı için hırsızlar için kamera sisteminin yer aldığı yerler de hedef haline geldi.

Her ne kadar kamera sistemleri hırsızlık için caydırıcı olmasa da, alarm sistemleriyle beraber kullanılması halinde çok daha iyi sonuçlar verir. Hırsızlık olayları gece saatlerinde gerçekleştiği için, alarm her zaman daha iyi sonuçlar doğurur. Desi alarm bu gerçeğin farkında olarak, Türkiye için en iyi alarm sistemlerinin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için çalışmaktadır.

Desi alarm hakkında bilgi

Desi alarm firması, Türk mühendisler tarafında geliştirilen alarmlara sahiptir. Dolayısıyla bu ülkenin gerçeklerine uygun olarak piyasadaki yerini almıştır. İthal ürünlere göre çok daha iyi performans sunar. Fiyat olarak da, ithal edilen ürünlere göre çok daha uygundur. Desi alarm sistemlerini tedarik ettiğinizde, servisle ilgili tüm ihtiyaçlarınız Desi tarafından karşılanır. Hiçbir farklı teknik servise gerek duymadan doğrudan Desi’den alınacak hizmetle yüzde yüz memnuniyet sağlanır.

Hanenizde veya dükkanınızda hırsızlıkla ilgili kaygılarınızdan dolayı huzursuz oluyorsanız, Desi alarm çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Desi alarm, hane veya iş yeriniz için tedarik etmek istediğiniz alarm sisteminin montaj işlemlerini ücretsiz yerine getirir. Üstelik, hangi alarm sisteminin kendiniz için uygun olup olmadığına karar veremiyorsanız, bu konuda uzman ekibiyle sizi yönlendirebilir. Envanterindeki kablolu ve kablosuz ürünlerle her kuruma uygun çözümler sunan Desi alarm, tasarımı geliştirdiği sistemlerini sürekli güncelleyerek, daha caydırıcı bir hale getirmektedir.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü