Ev ve İşyeri Alarm Sistemlerinin ihtiyaçlarına göre desi alarmın üretmiş oldugu ev ve ofis ve küçük işletmeler için tasarlanmış alarm modelleridir.ev alarm sistemleri yarı profesyonel ve tam profesyonel montaj kolaylığı ile ekonomik ve ergonomik sistemlerle sizde çok uygun maliyetlerle aile ve işyeri bütçesini sarsmadan kendi güvenlik sisteminizi sağlamış olursunuz. Kampanyalarımız için bizi arayınız.

Merhaba forumda tesadüf Desi alarm diye aradım sizi gördüm. sitenizden evime alarm sistemi kurdurmuştum çok memnun kaldım. boşu boşuna aylarca aidat kira ödemişim. Desi alarm bir kez 899 TL ye aldım gayette memnun kaldım herkese tavsiye ederim boşuna kiralama mantığı ile paralarını çöpe atmasın insanlar.

Desi Profesyonel alarm sistemi olan hs 102 wtks sabit telefon veya gsm hat ile uzaktan kurabilir ve iptal edebilirsiniz. Yalnız aşağıdaki gibi bir durum gerçekleşirse susturamazsınız.

Alarm aktif olduğu andan itibaren telefon arama modülü 5 saniye içerisinde sizin belirlemiş olduğunuz telefonları aramaya ve olumsuzluğu bildirmeye başlar.
Telefon arama modülü aktif olduğundan dolayı uzaktan telefon ile alarmınızı iptal edemezsiniz. Çünkü telefon arama modülü, ”arama esnasında olduğu için” dışarıdan çağrı kabul etmemektedir. Yalnız alarm aktif olduktan sonra alarmı aktif eden unsur veya unsurlar mekanı terk ettikten sonra 3 dakika içerisinde alarm otomatikmen susacaktır.
Desi  alarm sistemi olan hs 102 wtks herhangi bir kablo kesiminden dolayı alarm sistemi sabotaj moduna geçecektir. Sabotaj durumunda alarmı aktif eden unsur alarma zarar verdiği için kesinlikle susmayacaktır. yetkili servis elemanı tarafından ancak susturulabilir.

Firmamız DESİ ALARM İstanbul genelinde çok uygun maliyetler ve kredi kartı ile uygun ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

fiyatlandırma konusunda sizle forum üzerinden yardımcı olmaktayız, alarm sistemlerinin teferruatlarını yazışma esnasında detaylandırılamadığı ve fiyatlandırmada yanlışlık olma ihtimaline karşı forum üzerinden fiyat verememekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.