Alarm fiyat ve diğer aksesuar fiyatları ile ilgili kampanyalı montaj hariç fiyatlar aşağıda sergilenmiştir. DESi Alarm fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bize mail veya telefonla ulaşabilirsiniz

Alarm sistemileri ev güvenlik sisteminde en iyi alarm sistemlerini ve en iyi hizmeti baştan sona sağlar. Satış ekibimiz, alarm teknisyenlerimiz ile birlikte titizlikle bir ev güvenlik sistemi tasarlar ve binanın güvenlik ihtiyaçlarını karşılar. Güvenlik alarm planımız hazır olduğunda, yetkili  alarm teknisyenlerimiz sistemin dikkatli bir şekilde kurulmasını sağlayarak, sistemin tasarlandığı gibi çalışmasını ve yeni alarm sisteminizin nasıl kullanılacağı konusunda eğitim aldığınızdan emin olun.

Tüm güvenlik firmaları aynı değildir! Bazı firmalar bir ürün taşıyor ve her durum için sattıkları tek şey bu. Kurulumcular, çift taraflı bant kullanarak bir sistemi yerinde takıyorlar.

Frimanızdaki hırsızlık riskinden doğan maddi kaybın önlenmesini, işyerinizde oluşabilecek hasardan kaynaklı kayıptan korunmanızı sağlayan alarm sistemlerinin projelendirmesinden entegrasyonuna kadar her aşamada güvenilir çözümler sunan Desi Alarm, hazır alarm sistemleri sayesinde işyerinizin güvenliğini en üst seviyeye çıkartıyor. Kurum ve işletmelerin güvenlik risklerinin asgariye indirgenmesini sağlayan hırsızlık alarm sistemleri kurulumu için gerekli tüm donanımın hazır paketler halinde bir araya getirildiği bu hizmetlerimiz sayesinde projelendirme ve kurulum için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Küçük ölçekli işletmelerden orta ve büyük ölçekli kuruluşlara kadar değişken güvenlik ihtiyaçlarının pek çoğuna güvenilir çözüm sunabilecek çeşitlilikteki hazır alarm sistemi paketlerimizde uzun ömürlü ve güvenle kullanım sunan, en kaliteli donanımlar kullanılmaktadır.

İşyeri gibi işletmelerin hırsızlık riskinden korunmasını ve ihtimallerin gerçeklere dönüşmesi durumunda hırsızlığın sadece bir girişim olarak kalmasını sağlayan, üst düzey güvenlik vaat eden kablolu ve kablosuz alarm sistemi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Güvenliği sağlamaya yönelik ihtiyaç ve taleplere göre kullanılan kablolu veya kablosuz alarm sistemlerine entegre olarak duman dedektörü, gaz dedektörü, darbe dedektörü, su baskını dedektörü, akustik dedektör, harici ve dâhili siren gibi pek çok donanım entegrasyonu seçeneği bulunmaktadır. Güvenliği üst düzeye çıkartmayı sağlayan bu entegrasyonlarla birlikte hırsızlık riskinden korunmak ve girişimlerden anında haberdar olmak mümkün olur. Ayrıca bu entegre alarm sistemleriyle birlikte alarm takip sistemi hizmetlerimizden yararlanılması durumunda işletmenin olası hırsızlık girişimlerinde kolluk kuvvetlerinin eş zamanlı olarak haberdar edilmesini sağlaması da mümkün hale gelir.

Hırsızlık girişimlerinde detektörüler sayesinde elde edilen bilgi kontrol paneline aktarılarak, bu verinin anında alarm takip merkezine iletilmesi sağlanır. Bilgisayara aktarılan verilerle anında kolluk kuvvetleri haberdar edilebilirken, güvenlik birimleri olay yerine gelirken çalışan dâhili ve harici sirenlerle hırsızlık riski de minimuma indirilir. Bu üst düzey güvenlik imkânı sunan alarm sistemlerinde kullanılacak entegre donanımların içeriği ve çeşitliliği, işletmenin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre optimize edilebilir. Böylelikle hem en üst düzeyde güvenlik sunacak, işletmenin hırsızlık riskinden en üst düzeyde korunmasını sağlayacak ve aynı anda en düşük harcamayı yapmasına yardımcı olacak bir hazır alarm sistemi paketi kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.