Fatih de Bizi Tercih ettiğiniz bütün desi ürünleri kaliteli ve profosyonel sistemlerdir uyguladığımız tüm projelerde müşteri memnuniyeti ve sonrasındaki servis bizim için en önemli konuların başında gelmektedir  1991 yılından beri DESİ güvenlik sistemleri olarak çözüm ortaklığı ve güvenlik danışmanlığı olarak hizmet vermekteyiz.

1991 yılından beri tekonoloji alanında yazılım kamera sistemi güvenlik elekronik sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Firma olarak kurulum servis ve bakım hizmeti vermemekteyiz . Güvenlik sistemleri ürünleri üzerine kurumsal müşterilerimize tedarik ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Müşteri odaklı güvenlik hizmet anlayışı ile ulusal pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Türkiye pazarına Güvenlik Sistemleri tedarikcisi hizmeti veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.bugün ve gelecekte profesyonel iş anlayışımız ,Genç ve dinamik personel kadromuz, İnsanlara verdiğimiz değer hedeflerimiz ve inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyecek olmamız. Prensiplerimizden taviz vermeden en kaliteli güvenlik ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere sunmaya özen göstereceğiz.

konut alarm sistemi 300x180 - Desi Alarm Fatih

fatih de Güvenlik de sektör tecrübesi ile yüksek kalitede en uygun fiyatlarda hizmet vermekteyiz. Türkiye nin birçok şehrinde konut, iş merkezi, okul, dershane, otel, düğün salonu, çiftlik, restoran, market, atölye, mağaza gibi birçok alanda başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Alarm ve güvenlik kamerası sistemlerinde en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunuyoruz.

elektronik güvenlik sistemlerinin satış,montaj ,bakım ve onarımını yapmaktadır. Henüz gelişmekte olan güvenlik sektöründe, uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünleri, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Aynı satış kadrosu, aynı desi teknik servis elemanları ve aynı ofis personeli ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Henüz gelişmekte olan güvenlik sektöründe, uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünleri, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Müşteri portföyümüz en küçük iş yeri, ev, atölyeden, sanayi kuruluşu, alışveriş merkezi, sinema, hastaneye kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Amacımız işletmelere ve konutlara anahtar teslimi projeler üretmektir.

Desi En Doğru Ürün seçimini
Koşulsuz müşteri memnuniyeti
En Doğru ve Uygun Ürün Fiyatlarını Sizlere sunmanın gayreti ve şevki içerisindeyiz. Güvenliğinizi doğru ellere emanet etmeniz dileğiyle.
Göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, konu ile ilgili her türlü tamamlayıcı bilgi ve ihtiyaçlarınız için daima hizmete hazır olduğumuzu belirtiriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.