Esenyurt desi Ev Alarm Sistemleri

Evleriniz için gerekli olan güvenliğin sağlanması konusunda Desi ev alarm sistemleri olarak sizlere yardımcı olan firma evlerinizin güvenliği konusunda sizlere üstün bir teknoloji ile sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede evleriniz içinde ve dışında alarm sistemleri kurularak çok daha güvenilir bir ortam sağlanmış olmaktadır.

Evlerinizde kurulması muhtelif yerlerin başında kapı giriş ve çıkışları ve evlerin içleri gelmektedir. Özellikle kapı giriş ve çıkış sistemleri için son derece etkili olan parmak izi teknolojisi ile teknolojide varılmak istenen son noktaya gelinmiştir. Bu sistem sayesinde kapı giriş ve çıkışları anahtar kullanımına gerek kalmadan çok daha güvenli ve rahat bir şekilde olacaktır.

Evinizin içine de aynı dışı gibi son sistem teknoloji ile hazırlanarak gerekli yerlere alarmlar yerleştirilir. Bu sayede evinizin içinde de güvenli bir ortamı sağlamanın ayrıcalığını yaşarsınız.

Esenyurt İş Yeri Alarm Sistemleri

Evlerinizin güvenliğinden sonra işyerlerinizin güvenliği için de Desi işyeri alarm sistemleri teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede iş yeriniz için çok daha sağlıklı bir ortam sağlamış olursunuz. Her hangi bir bildirimde iş yerinizde olmasanız dahi telefon ile bilgilendirilme yapılarak olaydan haberdar edilmeniz sağlanır. İş yerlerinizin güvenliği için son derece etkili olan bu teknoloji sayesinde siz ve çalışanlarınız hak ettiğiniz gibi güvenli sağlıklı koşullarda yaşarsınız.

Günümüzün en ihtiyaç duyulan gereksinimlerinden bir olan güvenlik sorunu için Desi alarm Esenyurt olarak İstanbul Esenyurt semti için çalışmalarını sürdüren firma daha pek çok semtte çalışmalarını sürdürmektedir. Güvenlik sistemleri konusunda çalışmaları büyük bir hızla devam eden firma yurt içi ve yurt dışı platformlarda kendini kanıtlayarak başarılı bir çizgiyi yakalamış ender firmalardan biridir.

DESİ KAMERA SİSTEMLERİ KURULUMU

kamera sistemi birbirinden farklı bir şekilde çalışmaktadır. Bu kapsamda her bir kamera sistemine teker teker değinmek yerine genel ilkeleri paylaşmak daha mantıklı olacaktır. Öncelikle kameralar elde ettikleri görüntüleri kayıt cihazlarına göndermekte ve burada görüntüler sayısal veri olarak kaydedilmektedirler. Daha sonra başka bir ekrana yansıtmak istenildiğinde bu veriler yeniden görüntüye dönüştürülmektedir.

Gece Görüş nedir

Çalışma prensiplerine yukarıda kısaca değindik. Bunun yanı sıra kamera sistem özellikleri arasında gece görüşüne de değinmek gereklidir. Ortamda var olan ışık miktarının azalması halinde gece görüşü özelliğine sahip olan kameralar direkt olarak kendi kızılötesi ışıklarını yaymaktadırlar. Bu sayede kaliteli görüntü elde etmek mümkün olmaktadır.

Anlık Görüntü Alma için

Son teknoloji ürünü kameralar sayesinde artık kaydedilen görüntülere anında ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu kapsamda internet bağlantısı en ideal görüntü sağlama aracı olarak ön plana çıkmaktadır. Bu özellikten faydalanabilmek için yapmanız gereken ise bir program indirmek ve bu programa kameranızı tanıtmaktır. Ardından ise sizlere her türlü hareket anında bildirim gelmesini sağlayabilir bildirim gelmese de manuel olarak kontrol yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.